Udzielę korepetycji z elektrotechniki


733 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Ursynów)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

[I teach also in english, more info below]

Spokój przed egzaminem i dobra ocena? *Ponad 200 zadowolonych osób wie już, jak tego dokonać!*

Nawet najtrudniejsze zagadnienie da się opanować z doskonałym rezultatem. Każdy, nawet najbardziej wymagający egzamin na studiach, można zdać na 5. Trzeba tylko rzetelnie przyswoić wiedzę. Poznać niezbędne zagadnienia od postaw, przećwiczyć je i ugruntować przez praktykę.

Ludzki umysł ma niesamowite zdolności do uczenia się nowych rzeczy. Warunek jest tylko jeden: muszą być one przedstawione w sposób zrozumiały i dostosowany do wymagań ucznia.

Czy te zagadnienia są *Twoją piętą achillesową?*

* Pola elektryczne i magnetyczne
* Teoria obwodów elektrycznych
* Rozwiązywanie obwodów elektrycznych prądu stałego i zmiennego z elementami RLC
* Rezonans w obwodach elektrycznych
* Obwody magnetyczne
* Stany nieustalone RLC
* Układy trójfazowe
* Maszyny elektryczne

Chcesz się tego nauczyć? *Jeśli tak, to świetnie trafiłeś*! Pomogę Ci nadrobić zaległości i przejść przez egzaminy ze spokojem i pewnością dobrych wyników.

Jak zaliczyć egzaminy lepiej od innych?

Zbliżające się terminy egzaminów to dla studentów *stres i nieprzespane noce*. Chcesz osiągnąć jak najlepszy wynik. Liczysz nie tylko na dobre oceny, ale też na przyswojenie wiedzy, która będzie kiedyś być może podstawą Twojego zawodowego sukcesu. Na kierunkach inżynieryjnych studenci borykają się z *ogromną ilością materiału*. Nic dziwnego, że czasami nie mogą sobie sami poradzić. Ważne tylko, by mieli ambicje do tego, żeby osiągnąć więcej.

Pomogę Ci przejść przez egzaminy i zrealizować edukacyjne cele. Nazywam się Mateusz Kamiński i *jestem profesjonalnym korepetytorem*. Od pięciu lat pomagam studentom kierunków inżynierskich w opanowaniu niezbędnej na studiach wiedzy i umiejętności. Na moich lekcjach nauczysz się tego, co do tej pory było trudne. Opanujesz materiał, który zagwarantuje Ci zaliczenie egzaminu z uśmiechem na twarzy. Lekcje ze mną to:

* Pewność podniesienia poziomu wiedzy,
* Rzetelne i zrozumiałe przedstawienie konkretnych zagadnień,
* Indywidualnie opracowany plan nauki,
* Praktyczne ćwiczenia i mnóstwo interesujących przykładów,
* Efektywnie wykorzystany czas i natychmiastowe rezultaty,
* Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i kompleksowe podsumowanie tematów,
* Wygodny kontakt telefoniczny i e-mailowy, zawsze, gdy tego potrzebujesz,
* Przyjemna, twórcza i pomocna atmosfera zajęć.

Osoby, które regularnie uczęszczają na moje lekcje, mogą liczyć na *wysokie zniżki*. Prowadzę też *zajęcia grupowe*, które pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Sukcesy moich studentów są dla mnie największą nagrodą. Ich zadowolenie i wyniki na kolokwiach i egzaminach mówią same za siebie.

Nie asystuję podczas egzaminów. Nauczę Cię wszystkiego tak skutecznie, że poradzisz sobie doskonale bez niczyjej pomocy.

*Korepetycje stacjonarne odbywają się w Warszawie na Ursynowie, tylko 40 metrów od stacji metra Stokłosy - świetny dojazd!*

Zadzwoń lub napisz:
* Tel.: *733743124*
* Mail: *korepetycje@kaminskimateusz[kropka]pl*

P.S. *Sprawdź koniecznie opinie uczniów poniżej*. One powiedzą Ci znacznie więcej, niż ja jestem w stanie wyrazić. *Ponad setka studentów nie może się mylić*.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Do you have problems understanding these concepts?

* Electric and magnetic fields
* Theory of electrical circuits
* Transient states
* Electrical machines

If the answer is "yes", you are in the *right place* at the right time! Please do not hesitate to contact me. I am able and willing to help you.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Opinie o korepetytorze (2)

Przemek
12 maja 2020

Świetny korepetytor, ma ogromną wiedzę, jest bardzo obowiązkowy i słowny. Pomógł mi przy pracy inżynierskiej i pomaga mi na bieżąco w przedmiotach informatycznych. Serdecznie polecam tego człowieka.

Paweł
03 kwietnia 2017

Jestem studentem University of London ktory dopiero zaczyna przygode z programowaniem. Moj problem polega glownie na tym ze od pewnego momentu ciezko bylo mi przebrnac przez podstawy (pseudocode) gdyz jak wspomnialem dla mnie to dopiero poczatek przygody z programowaniem. Co ciekawe u mnie na zajeciach nawet doswiadczeni programisci mieli z tym dosc spore problemy, gdyz material jest realizowany wedle scisle ustalonych wytycznych. Dosc dlugo szukalem odpowiedniej osoby ktora byla by w stanie pomoc mi z projektem zaliczeniowym ktory mial zostac zrealizowany wedlug ustalonych standardow i tak po kilku probach trafilem na Mateusza ktory podjal sie tego zadania. Projekt zaliczeniowy w jezyku angielskim udalo nam sie zrobic w 2 godziny a ja czuje sie juz pewniej choc wiem ze przed nami jeszcze sporo pracy w przygotowaniach do egzaminu. Zajecia prowadzone sa w przyjemne,profesjonalnej atmosferze.Wiedza przekazywana w sposob czytelny,obrazowy, dobrze dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia plus dobra znajomosc jezyka angielskiego. Skoro czytasz ten komentarz to pewnie jeszcze sie zastanawiasz... Niepotrzebnie dzwon ;)