Koordynator pracowników z j. niemieckim

Maciej Łańcucki No Problem41 lat
Lic./inż.

504 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
25 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdynia (Śródmieście)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Studia, Pisanie prac

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, w związku z rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

• Samodzielne prowadzenie i koordynacja projektów rekrutacyjnych
• Weryfikacja kwalifikacji zawodowych kandydatów do pracy
• Weryfikacja umiejętności językowych kandydatów do pracy
• Rozmowy telefoniczne i korespondencja e-mailowa z kontrahentami niemieckojęzycznymi
• Zarządzanie bazą danych

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w sprzedaży i/lub pośrednictwie pracy mile widziane
• Biegła znajomość obsługi komputera, internetu, pakietu OFFICE
• Ukierunkowanie na realizację celu, duża zdolność organizacji pracy własnej
• Motywacja i zaangażowanie w powierzoną pracę
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• System premiowy zależny od wyników
• Ciekawą, ambitną, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• Możliwość doskonalenia umiejętności wśród doświadczonego zespołu
• Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca z osobą prowadzają działalność gospodarczą

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: zagranica@praca-noproblem.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:
Gdynia: REK/GDY/16

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii