Nie masz już czasu na nieskuteczne metody? Ang


731 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Warszawa)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Dopiero zaczynasz uczyć się angielskiego czy może podchodzisz do tego ponownie? Niezależnie od tego z pewnością:

- przeszkadza ci bariera językowa: kiedy masz się odezwać po angielsku, zżera cię stres i wstyd, a zamiast mówić, myślisz w nieskończoność, którego czasu użyć

- przez swój poziom tracisz wiele możliwości: lepiej płatne stanowiska, dwujęzyczne kierunki studiów, swobodę w podróży, zagraniczne kontakty czy eventy

- jesteś sfrustrowany uzupełnianiem luk w ćwiczeniach, które nic ci nie dają i wkuwaniem nieprzydatnych słówek, ale nie wiesz, co wybrać w zamian: metodę Callana, konwersacje, słówka i dialogi czy może najpierw gramatykę oraz 12 czasów?

Zapomnij o tych trudnościach i swojej znajomości angielskiego na poziomie “hello”: zapisz się na moje lekcje, na których w rok zostaniesz osobą niemal dwujęzyczną! W ich trakcie:

- wreszcie odczujesz indywidualne podejście: tematy dopasujemy do twojego celu, a nie kolejnego podręcznika ;)

- będziesz ciągnięty za język ;) i zobaczysz, że już po kilkunastu lekcjach zapomnisz, czym jest stres przy mówieniu

- rozmowy staną się przyjemnością, zamiast udręką - będziesz rozumiał, a zarazem będziesz rozumiany

- mając potrzebne wyrażenia w głowie, przestaniesz się “zacinać” i będziesz przygotowany w każdej praktycznej sytuacji: praca, lekarz, bank itd.

- podniesiesz oceny nawet o 2 stopnie, a wynik na maturze nawet o kilkadziesiąt procent

Zdradzę Ci coś jeszcze - poza lekcjami prowadzę własny popularny fanpage językowy „Michał Świerad”. Wybierasz więc markę, którą wypróbowało przed tobą 450 (zadowolonych) uczniów i 9 400 obserwujących, a nie osobę znikąd. Dzięki temu masz gwarancję, że lekcje będą na najwyższym poziomie, a ja nie rozpłynę się z dnia na dzień, dotrzymam językowych obietnic i urozmaicę Twoje przeglądanie fejsa ;)

A jakim jestem nauczycielem? Takim, jakiego sam chciałbym mieć - wyrozumiałym i przyjaznym. Pozwalam uczniom się mylić i daję tyle czasu na opanowanie danego zagadnienia, ile potrzebują :)

Moje doświadczenie? Za mną filologia szwedzka na UJ, biegłość w 5 językach (angielski, niemiecki, szwedzki, hiszpański, japoński) i 450 uczniów. Przede mną, mam nadzieję, współpraca z Tobą!

Czy lekcje online mają sens? Zdradzę ci, że sam korzystałem z nich podczas nauki 5 języków obcych. Patrząc na moją biegłość - są one bardzo skuteczne, o ile tylko metoda dopasowana jest do takiej formy - a z tym spotkasz się u mnie ;)

- Wiek: 10-100

- Poziomy: zerowy-C2 - Matura | FCE | CAE | CPE | IELTS | Inne

- Indywidualna 60-minutowa lekcja online: 67 zł

- Wystawiam faktury VAT.

Wypróbuj pierwszą lekcję i daj sobie pomóc :) Napisz SMS: “W sprawie lekcji” lub zadzwoń: 530 043 290

PS Zostało już niewiele wolnych terminów, dlatego warto pomyśleć o wczesnej rezerwacji swojego miejsca!


Opinie o korepetytorze (2)

Krzysztof
28 kwietnia 2021

Bardzo spodobały mi się zajęcia u Michała Świerada ze względu na to, że są online i zupełnie różnią się od zajęć, które zazwyczaj są prowadzone. Rozmowy bardzo dużo mi dały, w szczególności, że potrzebuję dobrze mówić po angielsku w pracy.

Wojciech
03 września 2018

Długo szukałem odpowiedniej osoby która będzie wymagająca i nie pozwoli mi znaleźć wymówek, bo to był mój największy problem. Czas zweryfikował że takie podejście gwarantuje sukces.

W dodatku przekonałem się do lekcji online, które są dla mnie dużo lepsze - kiedyś na prawdę nie chciało mi się dojeżdżać na lekcje w centrum miasta do innych nauczycieli i odwoływałem zajęcia, a u Michała nie ma wymówek :)

Michał Świerad

Z ogromną przyjemnością układam dla Ciebie intensywne lekcje, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca przekłada się na efekty. Cieszę się również, że uświadamiasz innym, iż lekcje online są tak na prawdę dużo lepsze niż zajęcia stacjonarne, ponieważ jest to świeży temat i wiele osób jeszcze o tym nie wie.