Wakacyjny kurs fizyki


Wyślij wiadomość:

Cena
39 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice (Śródmieście)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Gimnazjum, Pisanie prac

Masz problemy z fizyką? A może nie masz problemów, chcesz jednak pogłębić swoją wiedzę? Poprawić oceny w szkole? Przygotować się do kolejnego etapu edukacji? Albo do egzaminu poprawkowego?
Jednak nie udało Ci się znaleźć dość motywacji, czasu albo sił by w wystarczającym stopniu zająć się tym podczas roku szkolnego? Cóż - trudno się dziwić - szkoła i tak nakłada na uczniów sporo obowiązków. Teraz jednak zaczęły się wakacje.

Jeżeli nie wyjeżdżasz z miasta na całe lato i pragniesz pożytecznie wykorzystać mnóstwo wolnego czasu, jaki daje przerwa od obowiązku szkolnego... zapraszam Cię na indywidualny kurs fizyki!

KONKRETNIE:
- Kurs odbywa się w formie KOREPETYCJI 1 na 1, których udzielam w GLIWICACH przy ulicy LELEWELA (kilkadziesiąt metrów od Biblioteki Centralnej i Sądu Okręgowego).
- Moim targetem są GIMNAZJALIŚCI zainteresowani nauką MATEMATYKI, jednak zajmuję się również FIZYKĄ.
- Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł/h. Jednak przy umówieniu się na regularne spotkania przewiduję 39 ZŁ za GODZINĘ ZEGAROWĄ. A przy długim czasie współpracy i ta cena jest NEGOCJOWALNA.
- Jestem elastyczny w kwestii TERMINÓW - od godzin okołopołudniowych, aż do późnego wieczora, tak w tygodniu, jak i w weekendy.
- Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres korepetycje@t.pl z krótką informacją: jakiej pomocy potrzebują, jakie przedziały terminów zajęć by im odpowiadały, a jakie są wykluczone (ułatwia to synchronizację z innymi uczniami), oraz pod jakim numerem i w jakich godzinach mogę się z nimi kontaktować dla ustalenia szczegółów. (z dopiskiem "korepetycje24.com")

Od uczniów na zajęciach wymagam:
- chęci do nauki - Młody człowiek zmuszany przez rodziców do udziału w korepetycjach wbrew swojej woli nie nauczy się na nich niczego, niezależnie od pedagogicznych umiejętności nauczyciela i ilości pieniędzy wydanych na dodatkowe zajęcia.
- bycia wyspanym i wypoczętym - Osoba niedospana, przepracowana, bądź wykończona po treningu, której powieki same opadają, nawet mając najszczersze chęci, nie jest wstanie przyswajać wiedzy.
- posiadania zeszytu/bloku w kratkę (najlepiej B5-A4) wyłącznie do zajęć - ułatwia to przypominanie przerobionego materiału i umożliwia naukę w domu.
Od uczniów NIE wymagam jakiejkolwiek wiedzy matematycznej. - Nawet bardzo poważne braki da się nadrobić przy odpowiednim zaangażowaniu, wkładzie pracy i ilości poświęconego czasu.

PS
W trakcie zajęć, w razie potrzeby, zawsze można poprosić o wodę, sok, ciut kawy, lub coś słodkiego. :)


Kilka słów o mnie:
Po kilku latach nieregularnego dawania lekcji matematyki krewnym, znajomym, znajomym krewnych oraz krewnym znajomych, widząc ich dobre rezultaty objawiające się wyraźną poprawą ocen moich podopiecznych, postanowiłem zacząć udzielać korepetycji zarobkowo.
Aktualnie jestem studentem fizyki.

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii