Korepetycje z języka portugalskiego


518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszam na zajęcia z języka portugalskiego na każdym poziomie.

O mnie:

7 lat doświadczenia w nauczaniu.

Od trzech lat zajmuję się zawodowo tworzeniem treści w języku portugalskim oraz tłumaczeniami.

Studia podyplomowe: Tłumaczenia specjalistyczne z języka hiszpańskiego (min. tłumaczenia ekonomiczne, marketingowe, prawnicze, medyczne, turystyczne, techniczne)

Studia magisterskie: Filologia portugalska, specjalizacja tłumaczeniowa, UMCS

Studia licencjackie: Filologia iberyjska, UMCS

Programy: Erasmus (Escola Superior de Educacao, Lizbona) Erasmus Plus (UTAD, Vila Real) Program MOST (UJ, Kraków)

Zajęcia odbywają się wyłącznie online przez Skype.

W cenę wliczone są wszystkie materiały.

Zapraszam do kontaktu :)


Opinie o korepetytorze (4)

Sylwia
07 stycznia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Sylwią! :) Naukę zaczynałam od zera. Sylwia jest bardzo sympatyczną osobą, a w relacji nauczyciel - uczeń jest wymagająca co dodatkowo wzmaga motywację do nauki. Sylwia dysponuje wieloma materiałami do nauki języka, wszystko dostosowane indywidualnie do ucznia. Zajęcia są ciekawe, przeplatane rozmówkami, poznawaniem i poszerzaniem słownictwa, czy też analizą części gramatycznej. Ponadto zajęcia przebiegają w sympatycznej i bezstresowej atmosferze, co jest wielkim atutem! Bardzo polecam!

Ewa
15 marca 2018

Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, chociaż Sylwia jest wymagającą nauczycielką. Dużo materiałów do nauki języka. Sylwia jasno tłumaczy zasady i wyjaśnia wszelkie niuanse językowe. Grafik dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam !

Kacper Lustyk
04 czerwca 2017

Osobiście nie wymieniłbym Sylwii na żadnego innego korepetytora! Bardzo duże kompetencje, profesjonale podejście do zajęć, zawsze wszystko było przygotowane- plan, rozmówki, słówka. Wiele tematów do rozmowy, ciekawie prowadzone lekcje, duża elastyczność w doborze indywidualnego terminu. Zajęcia pozwoliły mi bardzo szybko podnieść swój poziom języka, gorąco polecam!

Katarzyna Morek
11 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Sylwią (j. hiszpański). Jest to przemiła osoba i kompetentna. Zawsze przygotowana do zajęć, z dużą dozą cierpliwości i systematyczności. Zajęcia odbywają się regularnie. Sylwia jest również elastyczna co do przerabianego materiału, więc gdy coś mnie zainteresuje jest chętna się dostosować.