Korepetycje z języka portugalskiego


518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Zapraszam na zajęcia z języka portugalskiego na każdym poziomie.

Instagram: https://www.instagram.com/portugalski_z_sylwia/

Na moich zajęciach korzystam z materiałów video (nagrania typu TED, wywiady i inne filmiki), artykułów, nagrań audio oraz książek do nauki portugalskiego. Moja biblioteka podręczników jest cały czas aktualizowana, więc pracujemy na najnowszych wydaniach książek!

Całe zajęcia są personalizowane pod potrzeby ucznia. Napisz, czego potrzebujesz :)

O mnie:

10 lat doświadczenia w nauczaniu.

Od trzech lat zajmuję się zawodowo tworzeniem treści w języku portugalskim oraz tłumaczeniami.

Studia magisterskie: Filologia portugalska, specjalizacja tłumaczeniowa, UMCS

Studia licencjackie: Filologia iberyjska, UMCS

Programy:

Erasmus (Escola Superior de Educacao, Lizbona, Portugalia) 

Erasmus Plus (UTAD, Vila Real, Portugalia)

Zajęcia odbywają się wyłącznie online przez Skype.

W cenę wliczone są wszystkie materiały.

Zapraszam do kontaktu :)


Opinie o korepetytorze (9)

Alicja
29 sierpnia 2023

Najlepsza korepetytorka z jaką miałam przyjemność pracować. Zajęcia są nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim świetnie prowadzone, ciekawe i treściwe. Materiały są zróżnicowane, więc nie ma mowy o runtynie.
Gorąco polecam, zwłaszcza osobom, które szukają ciepłej atmosfery lub oczekują szybkich efektów.

Barbara
15 lipca 2021

Gorąco polecam zajęcia z Sylwią, jest bardzo kompetentną, rzetelną i świetnie przygotowaną nauczycielką. Zajęcia są prowadzone w sposób organiczny, czyli omawiane tematy wypływają naturalnie w toku konwersacji :) Materiały do nauki mają różną formę, dzięki czemu można pracować nad rozwojem języka na wielu płaszczyznach. Taka nauka daje dużo satysfakcji, jak i motywacji.

Kasia
08 lipca 2021

Bardzo fajne lekcje, zawsze wszystko dobrze wytłumaczone, ciekawe tematy do konwersacji :)

Agnieszka
01 marca 2021

Bardzo polecam lekcje u Sylwii. Zajęcia bardzo ciekawe, prowadzone w przyjemnej atmosferze. Nauczycielka zawsze przygotowana, dostarcza różnorodnych materiałów przystosowanych do aktualnych potrzeb. Ciekawe tematy do rozmowy dają przyjemny sposób na rozwój słownictwa i płynności wymowy, a zawiłości gramatyczne zawsze zostają jasno wytłumaczone.
Gorąco polecam

Roma Koloch
28 czerwca 2020

Sylwia jest świetnym nauczycielem: kompetentna, profesjonalna. Lekcje nigdy nie sa nudne. Materiały do nauki sa bardzo zróżnicowane. Wciagu kilku miesiecy widac ogromne postępy w nauce. Gorąco polecam

Sylwia
07 stycznia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Sylwią! :) Naukę zaczynałam od zera. Sylwia jest bardzo sympatyczną osobą, a w relacji nauczyciel - uczeń jest wymagająca co dodatkowo wzmaga motywację do nauki. Sylwia dysponuje wieloma materiałami do nauki języka, wszystko dostosowane indywidualnie do ucznia. Zajęcia są ciekawe, przeplatane rozmówkami, poznawaniem i poszerzaniem słownictwa, czy też analizą części gramatycznej. Ponadto zajęcia przebiegają w sympatycznej i bezstresowej atmosferze, co jest wielkim atutem! Bardzo polecam!

Ewa
15 marca 2018

Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, chociaż Sylwia jest wymagającą nauczycielką. Dużo materiałów do nauki języka. Sylwia jasno tłumaczy zasady i wyjaśnia wszelkie niuanse językowe. Grafik dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam !

Kacper Lustyk
04 czerwca 2017

Osobiście nie wymieniłbym Sylwii na żadnego innego korepetytora! Bardzo duże kompetencje, profesjonale podejście do zajęć, zawsze wszystko było przygotowane- plan, rozmówki, słówka. Wiele tematów do rozmowy, ciekawie prowadzone lekcje, duża elastyczność w doborze indywidualnego terminu. Zajęcia pozwoliły mi bardzo szybko podnieść swój poziom języka, gorąco polecam!

Katarzyna Morek
11 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Sylwią (j. hiszpański). Jest to przemiła osoba i kompetentna. Zawsze przygotowana do zajęć, z dużą dozą cierpliwości i systematyczności. Zajęcia odbywają się regularnie. Sylwia jest również elastyczna co do przerabianego materiału, więc gdy coś mnie zainteresuje jest chętna się dostosować.