Korepetycje z języka portugalskiego

Sylwia Jabłońska 26 lat
Mgr/mgr inż.

518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (Kazimierz)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Udzielam korepetycji z języka portugalskiego. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia portugalska, specjalizacja tłumaczeniowa oraz studiów licencjackich na kierunku filologia iberyjska. Przez ponad rok mieszkałam i pracowałam w Portugalii, dwukrotnie uczestniczyłam w wymianie studenckiej (w Lizbonie oraz w Vila Real) dzięki czemu mówię po portugalsku płynnie oraz dobrze znam kulturę tego kraju. Udzielam korepetycji od czterech lat na różnych poziomach zaawansowania, współpracuję ze szkołami językowymi oraz z biurami tłumaczeń, prowadzę również kursy językowe dla firm. Poza tym zajmuję się marketingiem internetowym na rynku portugalskim.


Na moich zajęciach najważniejsze jest dla mnie aktywne używanie języka przez ucznia, skupiam się na szybkim dojściu do samodzielności w komunikacji, czyli w rozumieniu tekstów czytanych i mówionych oraz na formułowaniu własnych wypowiedzi.

Przy zajęciach częstszych niż raz w tygodniu możliwość negocjacji cen.


Opinie o korepetytorze (3)

Ewa
15 marca 2018

Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, chociaż Sylwia jest wymagającą nauczycielką. Dużo materiałów do nauki języka. Sylwia jasno tłumaczy zasady i wyjaśnia wszelkie niuanse językowe. Grafik dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam !

Kacper Lustyk
04 czerwca 2017

Osobiście nie wymieniłbym Sylwii na żadnego innego korepetytora! Bardzo duże kompetencje, profesjonale podejście do zajęć, zawsze wszystko było przygotowane- plan, rozmówki, słówka. Wiele tematów do rozmowy, ciekawie prowadzone lekcje, duża elastyczność w doborze indywidualnego terminu. Zajęcia pozwoliły mi bardzo szybko podnieść swój poziom języka, gorąco polecam!

Katarzyna Morek
11 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Sylwią (j. hiszpański). Jest to przemiła osoba i kompetentna. Zawsze przygotowana do zajęć, z dużą dozą cierpliwości i systematyczności. Zajęcia odbywają się regularnie. Sylwia jest również elastyczna co do przerabianego materiału, więc gdy coś mnie zainteresuje jest chętna się dostosować.