MATEMATYKA KAŻDY POZIOM ~liceum/gimnazjum/studia~


501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Mam na imię Krzysztof. Jestem absolwentem Informatyki na Politechnice Krakowskiej, na której uzyskałem tytuł inżyniera. Skończyłem studia magisterkie na kierunku zarządzanie informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiuję również Matematykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 9 lat udzielam regularnie korepetycji z matematyki oraz przygotowuję i prowadzę kursy maturalne.

Co wyróżnia mnie wśród innych?
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności za osiągnięte przez niego wyniki. Najważniejsza jest dla mnie ciężka praca i poważne podejście do swoich obowiązków.

Udzielam korepetycji na wszystkich etapach nauczania (szkoła podstawowagimnazjumliceum oraz studia). Posiadam własne materiały dydaktyczne.

W zeszłym roku żaden z uczniów, których przygotowywałem do podstawowej oraz rozszerzonej matury z matematyki nie napisał egzaminu na poziomie niższym niż 76%, a w niektórych przypadkach zaczynaliśmy od poziomu 20%.

Aktualne ceny lekcji:
— od 50 zł / 60 min - lekcje indywidualne przygotowujące z bieżącego materiału w szkoledo testu gimnazjalnego lub matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym;
— 80 zł / 60 min - lekcje indywidualne przygotowujące na zajęciakolokwia oraz egzaminy na studiach.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, pisz lub dzwoń!
Razem damy radę!

501 – 896 – 345

Istnieje możliwość dojazdu do ucznia, jak również korepetycji w grupach.

UWAGA
Nie udzielam pomocy w trakcie pisania jakiegokolwiek egzaminu, sprawdzianu, kolokwium, itp.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii