Korepetycje z angielskiego Elbląg


506 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Elbląg (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Dorośli

Pomogę Ci się nauczyć języka angielskiego bez nudnego wkuwania – skutecznie i na zawsze!

Czujesz, że Twój angielski nie jest na najwyższym poziomie i obawiasz się mówić po angielsku w towarzystwie, by nie zostać wyśmianym? 

Jesteś sfrustrowany , ponieważ nadal nie rozumiesz dobrze osób mówiących po angielsku – czy to w filmach lub podczas osobistej rozmowy?

Jesteś zły na siebie, bo uczysz się angielskiego od lat, ale nadal niewiele rozumiesz?

A może chcesz, by Twoje dziecko odważyło się wreszcie otworzyć usta i zaczęło swobodnie rozmawiać po angielsku?

Zamiast tylko wkuwać zasady gramatyczne i ucząc się na sprawdziany, mogłoby aktywnie używać angielskiego. 

A to wszystko bez strachu i oporów, co z pewnością przełoży się na lepsze zarobki w porównaniu do rówieśników, którzy z angielskim mają problemy. 

Znam to wszystko doskonale, ale prawda jest taka, że… 

Niestety większość nauczycieli używa starych metod i podręczników.

Zamiast aktywnie pracować z językiem angielskim, każą uczyć się szablonowych formułek z nudnych podręczników, często “na pamięć”. 

Pomogę Ci raz na zawsze rozwiązać problemy z j. angielskim!

Wyobraź sobie, że przestajesz czuć “ból” i dyskomfort na samą myśl, że trzeba się uczyć. O wiele chętniej zabierasz się za naukę, bo pracujesz na materiałach, które Cię interesują, a ich przerabianie sprawia prawdziwą frajdę. 

Jakby to było, gdybyś przełamał wewnętrzną barierę i przestał się wstydzić, a zaczął swobodnie mówić po angielsku? Rozmowa o pracę po angielsku, czy matura ustna nie byłyby wtedy dla Ciebie żadnym problemem.

Tylko pomyśl o tej satysfakcji, gdy inni boją się otworzyć usta, a Ty nie tylko nie masz problemu ze zrozumieniem angielskich dialogów, ale i swobodnie przekazujesz to, co myślisz. Bez obaw i stresu!

Kiedy patrząc na tekst, zastanawiają się, co znaczy dane słowo, a Ty płynnie czytasz i chłoniesz informacje jak gąbka.

Przerobisz też i zrozumiesz gramatykę, ale naturalnie i bez “kucia” słówek oraz zdań, których nie zastosujesz w codziennym życiu. 

Jak wygląda nauka ze mną i dlaczego jest tak efektywna?

Przed rozpoczęciem lekcji przeprowadzę z Tobą wywiad. Dzięki temu wspólnie wybierzemy najlepsze materiały do nauki, które są Cię fascynują i masz ochotę ciągle do nich wracać. 

Tok nauki zawsze opracowuję indywidualnie. Masz pewność, że nie stosuję formuł kopiuj-wklej, bo nawet dwie pozornie podobne osoby, mają często diametralnie inne potrzeby i wymagają ułożenia odmiennego planu nauki. Lekcja są dostosowane do Twojego aktualnego poziomu, umiejętności oraz konkretnych zagadnień, nad którymi trzeba popracować. 

I najważniejsze…  Przez 90% naszych lekcji mówisz po angielsku.

Ja jestem tylko tym, który zadaje Ci odpowiednie pytania i udzielam dodatkowych wskazówek. Dzięki temu używasz języka w praktyce, przełamujesz barierę mówienia i od razu wiesz, co trzeba poprawić. Co, jeśli czegoś nie zrozumiesz? Poświęcamy tyle czasu, ile trzeba, abyś w pełni zrozumiał dane zagadnienie.

Z lekcji na lekcję odczujesz znaczną poprawę, ponieważ zastosujesz wyłącznie potwierdzone naukowo metody. Przez ostatnie lata wyciągnąłem z nich esencję, abyś Ty nie musiał tracić czasu na ich poszukiwanie i opracowywanie. 

Skąd mam pewność, że to zadziała również u Ciebie lub Twojego dziecka?

Potwierdza to m.in. ponad 50 pozytywnych opinii na portalu e-korepetycje, z których średnia ocen to… 5/5!

Niech za przykład posłuży Ci również historia mojego ucznia, zmienimy jego imię i nazwiemy go Bartek, który zgłosił się do mnie, żeby zacząć mówić.

Uczył się od lat, znał teorię, gramatykę, nawet był wielokrotnie za granicą w krajach anglojęzycznych. Bartek potrzebował nauczyć się angielskiego, bo chciał w końcu zmienić swoje miejsce pracy, i potrzebował dobrze się porozumiewać po angielsku.

Wiedziałem, że czeka nas dużo pracy, a czas nie grał na naszą korzyść.

Wystartowaliśmy ostro od pierwszych lekcji, jednak na początku, Bartek nic nie mógł z siebie wydusić, ja mówiłem po angielsku a on odpowiadał mi po polsku.

Dobierając dla Bartka materiały do nauki oraz dzięki indywidualnemu podejściu. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia lekcji, pojawiła się poprawa, i w końcu mogliśmy przeprowadzić całą lekcję od początku do końca do angielsku, a Bartek nie tylko rozumiał coraz więcej, ale i coraz śmielej mówił po angielsku!

Ostatecznie dostał podwyżkę w obecnej pracy i został na swoim menedżerskim stanowisku. Jeszcze wiele pracy było przed nami, ale to mi pokazało, jak potężne narzędzia zebrałem w ostatnich latach.

Teraz nie musi się obawiać utraty pracy i bezrobocia, bo zna język angielski na tyle dobrze, że bez problemu się porozumie i znajdzie dobrze płatną pracę.

Zero problemów z motywacją do nauki

Współpraca ze mną to nie tylko możliwość dopytania o kwestie związane z nauką j. angielskiego, ale również stałe wsparcie mentorskie.

Wiem, że często podczas nauki zdarzają się kryzysy i motywacyjne “dołki”. Przejdziemy przez nie wspólnie, aby nauka była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a nie tylko przykrą koniecznością. 

Jaka jest cena korepetycji?

Na wypracowanie obecnego modelu nauczania poświęciłem kilka lat i tysiące godzin dydaktycznych.  

Poświęciłem nie tylko mnóstwo czasu, ale i pieniędzy, aby zdobyć wiedzę od najlepszych metodyków angielskiego.

Na same materiały szkoleniowe wydałem łącznie kilkanaście tysięcy złotych. 

Wszystko po to, aby oddzielić ziarno od plew i pomóc Ci w skutecznej nauce.

Aby czas, który na nią poświęcisz, nie był czasem straconym, tylko przełożył się na Twoje oceny w szkole, czy stan konta w związku ze zdobyciem nowej pracy lub awansem w obecnej. 

Poza tym ponad 50 osób, które wystawiły mi rekomendacje ze średnią ocen 5/5 – nie może się mylić.

To działa, a teraz może służyć również Tobie!

Dlatego jednej lekcji ustaliłem na 100 zł. 

Ale nie traktuj tego jako koszt, a inwestycję, która zwróci się Tobie lub Twojemu dziecku się po wielokroć w przyszłości.

Czy to w postaci lepszej pracy i wyższych zarobków lub lepszych ocen w szkole. 

Decyzja jest w Twoich rękach…

Możesz nadal samodzielnie próbować uczyć się angielskiego i wierzę, że Ci się uda.

Jednak znalezienie odpowiednich metod i pozbycie się nieskutecznych nawyków uczenia wyniesionych ze szkoły – zajmie Ci od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Czy masz aż tyle czasu? 

Ale możesz też skorzystać z drogi na skróty i wykorzystać moje doświadczenie, które zdobywałem latami. Oszczędzisz sobie tym samym nerwów, czasu i pieniędzy, a zamiast tego skoncentrujesz się na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne. 

Nawiążesz międzynarodowe przyjaźnie, bo j. angielski otwiera zupełnie nowe możliwości poznawania ludzi z całego świata! 

Przygotujesz się do wyjazdu za granicę i już na starcie zyskasz większe szanse od osób, które potrafią powiedzieć tylko “Good Morning”. 

Potrzebujesz pomocy przed ważną rozmową o pracę, która odbędzie się po angielsku? Pomogę Ci, aby trema i brak umiejętności językowych nie pokrzyżowały Twoich planów na zdobycie wymarzonej pracy. 

Przełamiesz wewnętrzne bariery i wstyd przed mówieniem po angielsku.

Staniesz się pewny siebie i zamiast obawiać się każdego wypowiadanego słowa – zaczniesz wreszcie cieszyć się rozmową oraz możliwościami, które daje Ci j. angielski. 

Dojadę do Ciebie na terenie Elbląga lub możesz przyjść na zajęcia na sali w centrum Elbląga – Twoja decyzja jak i gdzie chcesz się uczyć. 

Czujesz, że to coś dla Ciebie? 

Warto się pospieszyć, bo z racji wysokiej skuteczności metod, które stosuję, jest wielu chętnych, a ja niestety mam ograniczony czas. 

Dlatego poświęcam go tylko osobom zdecydowanym i najbardziej zaangażowanym, które naprawdę chcą pracować nad umiejętnością mówienia po angielsku. 

Jesteś taką osobą? W takim razie sprawdź teraz, czy są jeszcze wolne miejsca i zarezerwuj dogodny termin lekcji!

Dojazd na terenie Elbląga lub zajęcia w sali w centrum Elbląga.

Jeśli dalej się zastanawiasz zapoznaj się z opiniami moich uczniów :)

Cena - 100 zł za 45 min lub 140 zł za 60 min


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii