Masz te problemy ?

Arkadiusz Włodarczyk Arkadiusz Włodarczyk Create Yourself38 lat
Mgr/mgr inż.

533 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
89 zł /55 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Gdyby Twój sukces zależał JEDYNIE od otrzymania porcji angielskiego, to dawno (po kursach i edukacji szkolnej) nauczyłbyś się mówić. Jednak tak nie jest, prawda ?  

Jak nauczyć się mówić płynnie i przełamać językowe bariery? Uczysz się angielskiego przez ostatnie lata i dalej nie umiesz mówić albo czujesz się niepewnie ?

Masz poziom A2,B1 i ciągle wrażenie, że nie mówisz płynnie,a jesteś przed ważnym wydarzeniem (szkolenie, rozmowa o pracę, wyjazd zagraniczny) ?

Jesteś na poziomie B2/C1 i chciałbyś przejść na wyższy poziom i popracować nad niuansami językowymi ? Wiesz, że mówisz dobrze i swobodnie…ALE czasami coś nie gra i nie jesteś pewny, czy tak się mówi ?

Jeśli w pracy…??

- czujesz wstyd i zażenowanie , gdy masz się odezwać przy kolegach, ponieważ mówią lepiej od Ciebie ?
- na spotknaiu biznesowym boisz się popełniać błędów , widzisz, że inni mówią lepiej od Ciebie, dlatego w ogóle nie zabierasz głosu, wycofujesz się, udajesz, że nie masz nic akurat do powiedzenia ?
- uczestnicząc w spotkaniach biznesowych, ukrywasz się i czekasz z nadzieją, że może nikt cię nie zapyta o zdanie. Nie chcesz się wygłupić i pokazać że nie umiesz mówić ?
- udajesz przed przełożonymi, że umiesz język - ale tak naprawdę wysyłasz kogoś innego, bo on/ona zna język lepiej od Ciebie ?
- zanim wyślesz emaila 3 razy, patrzysz na niego i sprawdzasz, czy dobrze napisałeś, bo boisz się kompromitacji , że popełnisz podstawowe błędy i że ktoś to zauważy ?
- każdego roku tracisz możliwości awansu , projekty, kontrakty biznesowe oraz pieniądze. Jeden z moich uczniów na stanowisku menadżerskim przez ostatnie lata stracił dużo pieniędzy. Jak policzyliśmy ponad 90.000 zł. Odrzucał wszystkie lepiej płatne oferty pracy. Liczyłeś ile Ty już straciłeś ?
- przeglądając oferty pracy i chciałbyś wysłać swoje CV …jednak rezygnujesz i nie wysyłasz , ponieważ wymagają poziomu językowego, którego jeszcze nie masz ?
- nie jeździsz na szkolenia zagraniczne, bo wiesz, że nie komunikujesz się płynnie ?
- masz rodzinę, wymagającą pracę i nie masz już kilku godzin dziennie na naukę języka angielskiego jak kiedyś, dlatego poszukujesz najbardziej efektywnej metody nauki skupionej jedynie na efektach ?
- wysyłasz emaila zamiast dzwonić do klienta ? Wstydzisz się i kombinujesz, by nie dzwonić? A gdy już zadzwonisz mówisz zachowawczo, by nie usłyszano Twoich błędów językowych ?
- obawiasz się krytyki ze strony innych (obcokrajowca, przełożonego, współpracownika, czy kontrahenta) ? Obawiasz się co pomyślą o…Twoim angielskim ?

Jeśli w innych sytuacjach ??

- rozumiesz wszystko co do Ciebie mówią i rozumiesz to co czytasz, jednak gdy masz mówić … jest problem ? Zacinasz się, stresujesz, szukasz słów i fraz ?
- gdy chcesz coś powiedzieć, wylatują Ci z głowy słowa, które… przecież DOBRZE znasz ?
- Czytasz artykuły i książki, których za bardzo nie rozumiesz, co potęguje frustracje ? Zdarzyło Ci się rozpocząć czytanie jakiejś książki i jej już nie dokończyć ?
- chcesz wreszcie wyjechać za granice bez zajomych z którymi zawsze jeździłeś, bo przecież oni znają język, a Ty nie ?
- nie podróżujesz, bo nie znasz języka i boisz się, że sobie nie poradzisz. Boisz się, że nie dogadasz się na lotnisku albo jak coś się złego wydarzy, to nie wiesz jak sobie poradzić ?
- stresujesz się , że nie używasz dobrych słów ? A jak jest z czasami ?
- będąc za granicą, wycofałeś się wiele razy z wielu sytuacji, chciałeś zagadać, spytać o coś, ale tego nie zrobiłeś, ponieważ nie wiedziałeś, czy poprawnie zapytasz i czy ktoś Cię zrozumie ?
- nie bierzesz udziału w rozmowach w grupie w obawie przed tym, że ktoś usłyszy, że popełniasz błędy ?
- mówisz już bardzo dobrze, jednak pewne niuanse językowe i drobne błędy irytują Cię ?
- mimi zaawansowanego poziomu, słuchając innych, chcesz by było jeszcze lepiej ?
- chcesz czerpać więcej przyjemności w kontaktach z obcokrajowcami zamiast ich unikać ?

Dlatego aby nauczyć Cię komunikacji w języku angielskim, kładę na naszych zajęciach nacisk na płynną rozmowę i ciągłą praktykę. Nie ważne na jakim poziomie znasz język angielski – pomogę Ci wyrazić Twoje myśli w tym języku, oraz na bieżąco będę uczył Cię nowych słów i prawidłowej gramatyki.

Podczas spotkania będziemy:

- rozmawiać jedynie na tematy, które Cię interesują   (JĘZYK OGÓLNY I BUSINESS ENGLISH) , by spotkania były przyjemne. Im przyjemniejsza nauka, tym lepsze efekty będziesz miał,
- dotykać tematów, które są dla Ciebie ważne i potrzebne . Będziesz miał wyższą motywacje do nauki i lepsze efekty,
- prowadzić konwersacje, które możesz napotkać w podróży, czy w pracy. Im bliżej będziemy poruszać się Twojego realnego życia, tym wyższa będzie Twoja pewność siebie i niższy stres w konkretnej sytuacji,
- powtarzać to, czego już się nauczyłeś, by wykorzystać już to co już umiesz,
- będziemy wspólnie realizować Twoje cele językowe .
- pokażę Ci jakie są najskuteczniejsze sposobu uczenia się i zapamiętywania słów. Przed Tobą wiele tysięcy słów do nauczenia się i setki godzin nauki. Jeśli nie robisz tego właściwie, tracisz swój czas. Musisz wiedzić jak to robić mądrze i nie tracić czasu na wkuwanie, czy listy słówek (zeszyty)
Gramatyke będziemy trenowali przez konwersacje. Mam do tego specjalnie przygotowane (nigdzie indziej dostępne) ćwiczenia. Kserówki zostaw w domu.

 

Po naszych zajęciach:

- pokonasz obawy przed popełnianiem błędów, wstyd, zażenowanie
- pokonasz blokadę przed komunikowaniem się w obcym języku
- pokonasz negatywne przekonania , które ograniczają szybkie uczenie się języków
- zyskasz pewność siebie i przekonanie o własnej skuteczności
- zyskasz umiejętność swobodnego wyrażania w rozmowie
- wejdziesz na wyższy poziom językowy,
- poradzisz sobie za granicą,
- przejdziesz pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną, ponieważ na ponad 80% pytań możesz się przygotować wcześniej,
- będziesz wiedział jak uczyć się słów i fraz, byś nie tracił czasu na zbędne powtórki (potwierdzona skuteczność badaniami)
- poradzisz sobie w sytacjach biznesowych.

Co otrzymasz ? (NIGDZIE INDZIEJ W TEJ CENIE)

 - 8 WIDEO (GRATIS) , które pomogą Ci szybciej osiągnąć Twoje cele językowe,
- 1 WIDEO przed naszym spotkaniem wyjaśniające właściwe podejście do uczenia się mówienia,
- wyselekcjonowaną wiedzę nt skutecznej nauki, z której korzystają poligloci (tekst + WIDEO)

W języku angielskim jest ponad 1 mln słów. Czy wiesz których się uczyć? Od początku słownika, wszystkie ? Czy przypadkowe z różnych książek i materiałów ?

Czy wiesz co i kiedy powtarzać? Zapomnij o zeszycie. Potrzebujesz sytemu. Pokażę Ci (na bazie własnych doświadczeń oraz kursantów) co działa najlepiej i najefektywniej. Również na podstawie badań naukowych.

Czy wiesz jak uczyć się słów i fraz ? Czytasz je cały czas, by je w końcu zapamiętać? To nieefektywne. Powiem Ci jak się ich uczyć szybko i efektywnie zgodnie z zasadami działania naszej pamięci. Jest kilka ważnych praw.

Czy wiesz co to jest krzywa Ebbinghausa i faza plateau? To podstawowe pojęcia, które powinieneś znać jeśli uczysz się języka !

Cena pierwszego spotkania ZAPOZNAWCZEGO - 45 zł / 55 min

Cena spotkania regularnego - 85 zł / 55 min


Opinie o korepetytorze (19)

Ela
03 czerwca 2021

Pan Arkadiusz tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób, dawkuje porcje wiedzy i w odpowiednim momencie rozpoczynamy kolejne tematy. W ciągu tych kilku miesięcy poznałam bardzo dużo przydatnego słownictwa, które słyszę cały czas od osób obcojęzycznych. Wiem też jak się uczyć, by je zapamiętać. Wszystko jest poukładane, sensowne i logiczne. Nauka języka to przyjemność, a nie zmora jak w szkole, czy z innymi nauczycielami, którzy po prostu wysyłali jakieś tam słownictwo (z przypadku) i rozmawialiśmy na tematy, które interesowały ich, a nie mnie. Nie wspominając o tym, że rozgadywali się przez połowę lekcji. Ja mówiłam może przez 20 minut. Dowiedziałam się również wielu cennych wskazówek, które są niezwykle pomocne. Myślałam, że w moim wieku nauczenie się mówienia, to już nie będzie możliwe, ale myliłam się. Czekam na moment, gdy córka też będzie mogła uczyć się z Panem Arkadiuszem ;) Do tego Pan Arkadiusz jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Bardzo polecam Pana Arkadiusza i jego szkołę. Same plusy !

Barbara Rachlewicz
31 maja 2021

Z Panem Arkadiuszem uczę się od kilku miesięcy i muszę przyznać, że dopiero teraz (po wielu próbach) robię znaczące postępy. Popełniam dużo mniej błędów, mówię lepiej ze spotkania na spotkania mniej stresuje się i nabrałam więcej pewności siebie oraz zrozumiałam czasy gramatyczne, które wcześniej były zmorą. Nie jest to wcale takie skomplikowane. Teraz, gdy mam przedstawić prezentacje przed zarządem, jestem spokojniejsza i pewniejsza siebie, a gdy dzwoni klient zagraniczny, nie boję się odebrać i rozmawiać.

Diana Taylor
29 maja 2021

Polecam Pana Arka w 100% ! To specjalista skoncentrowany na potrzebach kursanta. Ma duży szacunek do ludzi, dużo cierpliwości i spokoju w sobie. Mimo, że spotkania organizowane są przez Skype, nie czuję żadnej różnicy w efektywności. Wszystko co potrzebne otrzymuje zaraz po spotkaniu na emaila. Wiem co mam robić między spotkaniami. Gdy potrzebuje więcej do nauki, otrzymuje więcej, gdy jestem bardziej zajęta, to mniej i pracujemy nad czymś innym, ciągle przydatnym. Wszystko dostosowane do mojego trybu życia oraz celu.

Ewelina
20 maja 2021

Arek pomógł mi przełamać barierę językową i dojść do płynności językowej w zaledwie niecały rok. A jak to się stało ? Dużo własnej pracy + spotkania z Arkiem + materiały edukacyjne od Arka. Tak można najprościej pokazać jak to się wydarzyło. Same spotkania to była przyjemność. Ilość oraz różnorodność tematów do rozmowy spowodowała, że nie zauważyłam jak kilka miesięcy szybko minęły. Dużo uwagi, koncentracji, skupienia oraz zadawania świetnych pytań podczas spotkań, sprawiła, że nie miałam poczucia, że są to lekcje języka angielskiego, tylko ciekawe i rozwojowe spotkania. Serdecznie polecam tym, którzy szukają profesjonalnych i zorientowanych na cel spotkań, a nie standardowej lekcji z nauczycielem, robienia gramatyki w standardowy sposób, ponieważ Arek to nie tylko fenomenalny nauczyciel, ale również psycholog, coach i mentor. Baaaardzo polecam !

Ola
12 maja 2021

Uwielbiam te spotkania, ponieważ przekazywana jest praktyczna i pożyteczna wiedza, co motywuje do pracy, a Pan Arek jest bardzo kontaktowy, co sprawia, że czuję się swobodnie i dba również o to, bym cały czas mówiła. Robi to niezwykle umiejętnie. Nie ma nudy ! Potrafi też dobrze słuchać i odpowiedzieć na wątpliwość o które jeszcze nie zdążyłam zapytać. Widać w tym duże doświadczenie. Prawdziwy specjalista. Mimo, że mieszkam w UK od lat i mam płynny angielski, dalej popełniałam mniejsze lub większe błędy, które mnie męczyły, a teraz jestem na dobrej drodze, by mówić jak native speaker !

Izabela
10 maja 2021

Współpraca z Panem Arkiem zakończyła się jakiś czas temu, ale na prośbę, oczywiście bardzo chętnie wystawiam opinię. Zrealizowaliśmy wszystko na czym mi zależało. Po ponad pół roku od naszego ostatniego spotkania mogę powiedzieć, że to co zrobiliśmy razem, to solidna porcja pracy. Wszystko czego nauczyłam się, przydaje mi się w pracy. Mam na myśli słownictwo i frazy, które słyszę i widzę w tekstach, ale również różne techniki i sposoby radzenia sobie w różnych, trudnych i stresujących sytuacjach. Przebywanie ciągłe jedynie w środowisku anglojęzycznym może być trochę stresujące, gdy języka się bardzo dobrze nie zna. Pan Arek pokazał mi inny punkt widzenia, dzięki czemu stres zmalał.

Ania
07 maja 2021

Arek jest po prostu niesamowity. Świetne wyczucie drugiej osoby oraz jego potrzeb. Świetne połączenie psychologii i angielskiego. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam w życiu. Wiem, że jestem w dobrych rękach i muszę przyznać, że czasami nie mogę doczekać się spotkania. Rozmowy są interesujące, ciekawe, dające do myślenia i z humorem. Potrafi mnie zainspirować. Polecam bardzo wszystkim, którzy solidnie chcą swój poziom języka angielskiego poprawić u boku profesjonalisty !

Diana Kruszewska
28 kwietnia 2021

Z natury podchodzę sceptycznie do nowych metod. Taka już jestem;) W tym przypadku niepotrzebnie, ponieważ to co pokazał mi Arek to sensowna metodyka. Nauka języka angielskiego to nie jest jednak skomplikowana sprawa. Cieszę się, że w pierwszej kolejności napisałam do Arka, ponieważ to co otrzymałam, to więcej niż oczekiwałam. Ładne i przydatne materiały. Przełamałam barierę językową - co było najważniejsze dla mnie od wielu, wielu lat. Nie boję się mówić. Nie mam bariery, czy blokady jak wcześniej. Teraz pracujemy razem, bym brzmiała jak native speaker (z przymrużeniem oka;). Jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim chociaż SPRÓBOWAĆ ! Mega sensowny, mądry facet tak ogólnie i do tego lubi pochłaniać książki. Liczba tematów do rozmowy po prostu się nie kończy !

Albert Lewandowski
24 kwietnia 2021

Tak dobrych merytorycznie lekcji językowych jeszcze nie miałam. Lekcje Pana Arkadiusza są bardzo dobrze przemyślane, w najdrobniejszym szczególe zaplanowane, urozmaicone oraz ciekawe. Postępy w mówieniu oraz komunikacji zauważyłem po 2 miesiącach wspólnej pracy. Oczywiście każde zajęcia to czysta przyjemność. Mógłbym nawet powiedzieć, że nie są to lekcje języka angielskiego. Czas mija niezwykle bardzo szybko.

Jakub M.
14 czerwca 2018

Dziękuję za współpracę. Doceniam pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że osiągnąłem mój poziom języka angielskiego. Nie jest jeszcze płynny, ale porozumiewam się komunikatywnie. Przez lata uczyłem się z nauczycielami gdzie przerabiałem kserówki i słuchałem nagrań. Myślałem, że w ten sposób nauczę się angielskiego. Poprzedni nauczyciel dużo mnie poprawiał podczas spotkania. Za każdym razem bałem się mówić, mimo lekcji każdego tygodnia. Myślałem, że tak po prostu musi być. Zmieniło się to, gdy poznałem Pana Arka, który pokazał mi, że trzeba podejść do tego zupełnie inaczej, że to ja mam mówić, a nie lektor. Najlepszy nauczyciel jakiego miałem. Bardzo dziękuję i szczerze polecam innym spotkania.

Szymon Zaw
13 czerwca 2018

Bardzo dziękuję Panu Arkadiuszowi za dotychczasową współpracę. Mam nadzieję, że znajdzie Pan jeszcze dla mnie czas w przyszłości mimo wyjazdu, ponieważ bardzo cenie sobie spotkania. Oprócz angielskiego mamy wiele wspólnych tematów, czasami jest zabawnie - co jest ważne też podczas takich spotkań. Spotkania wszystkie przebiegały bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Barierę językową pokonałem już w pierwszych miesiącach, nie boję się mówić. Mój angielski (mimo, że był zardzewiały) znacznie się poprawił. Jestem też pewniejszy siebie. Jestem świadomy, że wiele jeszcze przede mną, ale już jestem wdzięczny za pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim bardzo polecam. Pan Arkadiusz to ekspert w swojej dziedzinie. Dobrze, by było gdyby było więcej takich nauczycieli.

Krzysztof Z.
12 czerwca 2018

Cóż mogę napisać więcej niż to co jest napisane w innych opiniach ?;) Bardzo serdecznie dziękuję za piękną współpracę z Panem Arkiem. Nasze spotkania dotyczyły przygotowania do wyjazdu zagranicznego (USA). Jestem gotowy i spokojny. Umiejętności językowe poszybowały do góry przez te kilka miesięczny. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałem nietuzinkowej osoby z tak obszerną wiedzą na temat psychologii oraz motywacji. Ekspert w swojej dziedzinie. Jeśli będzie jeszcze okazja w przyszłości - na pewno wiem do kogo zadzwonić! Bardzo Panu dziękuję i pozdrawiam serdczenie

Aneta
11 czerwca 2018

Bardzo, bardzo polecam. Do Pana Arka trafiłam z tragicznym angielskim, a jako dyrektor dużej firmy musiałam nauczyć się mówić szybko. Wstydziłam się swojego języka i było mi głupio, że go nie znam na tym stanowisku. Po rozmowach i konsultacjach oraz sugestiach Pana Arka zmieniło mi się myślenie na bardziej "konstruktywne". Ogromnie to pomogło w przełamaniu bariery językowej. Czuję się znacznie pewniej. Wiele przede mną, ale teraz wiem, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Mimo początkowego sceptycyzmu, konwersacje są podstawą, by się nauczyć mówić. Zero kserówek, książek, czy filmików. Dziękuję za pomoc!

Arkadiusz Dabrowski
11 czerwca 2018

Dziękuję serdecznie za pomoc Pana Arka, która jest nieoceniona. Przez cały czas konwersujemy, co daje bardzo dobre efekty podczas spotkań z obcokrajowcami w pracy. Do spotkań jest zawsze przygotowany i przy tym bardzo profesjonalny. Nigdy nie przełożył żadnego spotkania - bardzo to cenie. Myślałem, że będę wiecznie się uczył, przerabiał materiały i jakoś się może nauczę. Nie wiedziałem za co się zabrać. Pan Arkadiusz pokazał mi, że do tego trzeba podejść zupełnie inaczej niż myślałem. Teraz mam konkretną ścieżkę i konkretne kroki do wykonania, bym mógł dojść do płynności językowej. Jest to logiczne i sensowne. Cieszę się, że ja (oraz moja żona) możemy uczyć się u Pana Arka.

Agnieszka
25 marca 2018

Witam, bardzo serdecznie polecam korepetycje języka angielskiego u Arka. Wcześniej korzystałam z lekcji u innych korepetytorów jednak bez rezultatów w mówieniu. Dopiero lekcje z Arkiem przyniosły pozytywne efekty w nauce angielskiego. Arek posiada najlepsze przygotowanie merytoryczne i metodyczne. Jest osobą kompetentną i cechującą się profesjonalizmem. Z ogromną cierpliwością i zapałem wyjaśnia i tłumaczy wszystkie kwestie związane z poruszanymi tematami. Arek stosuje ciekawe formy nauczania, jest kreatywny i pomysłowy. Bardzo ważny jest, że przez cały czas trwania spotkania rozmawia się po angielsku. Jednym z komunikatywnych ćwiczeń był 5 - dniowy challange, który pozwolił na sprawdzenie nabytych umiejętności językowych. Dzięki tym spotkaniom przełamałam barierę w mówieniu i swobodnym porozumiewaniu. Uważam, że nauczyciel, który jest wymagający i jednocześnie motywujący umożliwia osiągnięcie coraz lepszych rezultatów w nauce języka obcego. Z całą pewnością polecam zajęcia z Arkiem.

Ania
13 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam!:) Profesjonalizm Arka, przygotowanie merytoryczne oraz znakomita komunikatywność w połączeniu z dużą dawką pozytywnej energii sprawiają, że nie wstydzę się mówić, a lęk przed mówieniem znika. Jestem pewniejsza siebie. Znacznie poprawiłam Angielski. Po każdej lekcji, mam poczucie że coraz więcej umiem i rozumiem;). Uff...Wreszcie ;) Arek ciekawie prowadzi zajęcia oraz tłumaczy zagadnienia gramatyczne

Dominika
12 stycznia 2018

Od zawsze miałam problem z angielskim.Z każdym kolejnym korepetytorem uświadamiałam sobie to coraz bardziej. Kiedy miałam coś powiedzieć po angielsku to miałam "kluche w gardle", mokre i trzęsące się ręce. Jedynym słowem paraliżował mnie strach. Dopiero kiedy trafiłam do Arka wszystko się zmieniło. Okazało się że problem tkwi w moim nastawieniu. Na początku pracowaliśmy coachingowo abym przekonała samą siebie że mogę i potrafię mówić po angielsku. I się udało teraz gdy zaczepi mnie na ulicy obcokrajowiec to staram mu się pomóc a nie uciekam i udaje że Go nie słyszę a to wszystko dzięki Arkowi. To On pokazał mi że potrafię mówić :)
Uczęszczałam również do Arka na zajęcia cochingowe, które bardzo mi pomogły, długie rozmowy, wie zapisanych kartek z zadaniami uświadomiły mi że wszystko zależy ode mnie i robię aby ją byla zadowolona.
Arek jest profesjonalistą w każdym calu. Wielkim atutem, który wywyższa go spośród innych jest fakt że jest cochem, gdyż czasem zwykła rozmowa która pomoże znaleźć problem jest lepszym rozwiązaniem niż kolejnych zdań np. z gramatyki. Jestem wdzięczna za to że trafiłam na Arka, dzięki temu może nastawienie zmieniło się nie tylko do angielskiego ale również do życia. POLECAM :)

Robert
12 stycznia 2018

Z angielskim nigdy nie było mi po drodze i uważałem że nigdy się tego nie nauczę. Gdy postanowiłem znaleźć nauczyciela i trafiłem na Arka myślałem że po miesiącu mi się znudzi i jak zwykle nic z tego nie będzie. Arek potrafi zachęcić i zmotywować, podsyła fajne i ciekawe materiały, można z nim pogadać na wszystkie tematy. Nauka angielskiego wkońcu zaczęła przynosić efekty. Dzięki elastycznym godzinom spotkań zawsze znajdzie czas aby sie spotkać i porozmawiać. Podsumowując mogę opisać Arka jednym słowem: PROFESJONALISTA

Magda
12 stycznia 2018

Pan Arek jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem. Nie tylko świetnie zna angielski, ale potrafi usłyszeć te elementy, w których osoba ucząca się czuję się najsłabiej, żeby móc je szlifować do mistrzostwa. Ważne dla mnie jest to, że jego podejście do nauki jest bardzo praktyczne, a nie książkowe. Ponadto dzięki psychologicznemu podejściu potrafi złamać granicę między chęcią do nauki, a wiarę w swoje umiejętności do nauki języka. Szczerzę polecam, ponieważ są efekty.