ONLINE Matematyka, fizyka, chemia i angielski!


609 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
75 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Rembertów, Wesoła, Praga Południe, Targówek)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum

Czy to możliwe mieć korepetycje z trzech przedmiotów z jedną osobą? TAK !

Serdecznie zapraszam na profesjonalne korepetycje. Przyjmuję każdego nawet te najtrudniejsze przypadki!

Potrzebujesz pomocy z kilku przedmiotów ?

Masz wszystko w jednej osobie! Matematyka, chemia, fizyka!

Czy to możliwe?

Jestem Inżynierem chemii Politechniki Wrocławskiej, oraz magistrem chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Te dwie uczelnie oraz profil matematyczno-fizyczny w liceum pozwolił mi wyspecjalizwać się w tak szerokiej gamie przedmiotów.

 

Zajęcia odbywają się na wirtualnej tablicy, gdzie umieszczamy materiały nad którymi aktualnie pracujemy. Materiały i moje notatki (pisane za pomocą tabletu i rysika) są dostępne dla ucznia nawet poza godzinami lekcyjnymi ! Tablica jest osobista, dla każdego inna, dlatego dostęp do niej jest nieograniczony, zawsze można ją otworzyć i zerknąć na notatki z ostatnich zajęć :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~**********~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Co wyróżnia mnie i moje zajęcia?

Przede wszystkim:

  • cierpliwość,
  • uparcie w dążeniu do celu,
  • profesjonalizm,
  • lata doświadczenia,
  • psychologiczne podejście,
  • stały rozwój osobisty i zawodowy.

 

BRAK SPOSOBU NAUCZANIA TO MÓJ SPOSÓB!

Całkowitą formę prowadzenia zajęć, sposób nauczania, zadania do wykonania na moich zajęciach oraz zadania domowe w 100% dostosowuje do możliwości czasowych i umiejętnościowych ucznia.

ROZMOWA Z RODZICEM.

Zanim zacznę rozmawiać z uczniem pierwszą rozmowę przeprowadzam z rodzicem. To Wy Rodzice znacie swoje dziecko najlepiej, a dla mnie jesteście kopalnią wiedzy na temat mojego przyszłego ucznia. Rozmowa z Wami pozwoli mi zastosować najbardziej optymalny i skuteczny sposób nauczania.  Jest kilka kluczowych pytań które muszę zadać aby zrozumieć z jakim dzieckiem mam do czynienia i poinformować Was co możemy osiągnąć działając wspólnie.

STAŁY KONTAKT Z RODZICEM.

Preferuję utrzymywanie stałego kontaktu z rodzicem, informowanie o postępach dziecka oraz ilości ewentualnych zadań domowych to dla mnie podstawa pracy. Dzięki moim informacjom, nie będzie niemiłych zaskoczeń w postaci słabych ocen,  pracujemy wspólnie na sukces Waszego dziecka!

Zapraszam serdecznie do kontaktu! 
609-794-661

Możemy porozmawiać przez telefon lecz również możemy umówić się na spotkanie by wspólnie ustalić plan działania!


Opinie o korepetytorze (3)

Kasia
21 września 2020

Tego nie da się opisać to po prostu trzeba spróbować aby się przekonać ze nie ma drugiej takiej jak Gabrysia !!!. 30 dni na przygotowanie do matury ? Żaden problem ! Tylko ta kobieta ma taką anielską cierpliwość i z oazą spokoju tłumaczy podstawy podstaw . Dla niej nie ma głupich pytań szczególnie w matematyce .

Katarzyna Kempa
25 września 2019

Serdecznie polecam Panią Gabrysię, czasem gdy miałam wolną chwilę, siedziałam razem z nią i córką przy matematyce, byłam i jestem zachwycona jak prosto można wytłumaczyć dziecku coś co wydaje się być takie trudne nawet i dla mnie! Córka jest zachwycona i z chęcią chodzi na zajęcia! Polecam serdecznie!

Justyna Szapiel
18 stycznia 2018

Dziecko chodzi na korepetycje chętnie,ma dobry kontakt z nauczycielem,szybko przyswaja przerabiany materiał. Jako rodzic jestem zadowolona z pracy Pani Gabrysi.Jest bardzo kompetentną ,rzetelną nauczycielką i przemiłą osobą,przede wszystkim elastyczną jeśli chodzi o godziny pracy co jest bardzo ważne kiedy wszyscy jesteśmy tacy zabiegani. Szczerze i gorąco polecam.