Oggitaliano - włoski w praktyce

joanna szumierz Oggitaliano J.Szumierz49 lat
Mgr/mgr inż.

602 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (centrum)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Pisanie prac

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na kursy i lekcje indywidualne języka włoskiego prowadzone metodą ukierunkowaną na konwersację. Po takich zajęciach, w krótkim czasie, pozbędziesz się bariery językowej. Nauczanie przy wykorzystaniu fragmentów prasy i telewizji włoskiej w małych grupach i w miłej atmosferze to powody, dla których kursanci kontynuują tutaj naukę przez dłuższy okres czasu. Może warto spróbować.

Opinie o korepetytorze (8)

Ania
28 czerwca 2017

Super atmosfera na zajęciach, zróżnicowane metody nauki, tematy dopasowywane do potrzeb i zainteresowań kursanta. Od samego początku duży nacisk na komunikację. Polecam, zajęcia tak fajne, że po prostu chce się uczyć języka.

Katarzyna Nycz
10 kwietnia 2017

Korepetytorka, która nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wiedzę na temat języka włoskiego, a także włoskiej historii i kultury. Skarbnica wiedzy :) Autorskie materiały bardzo pomagają w nauce. Zajęcia są zawsze ciekawe i mijają w wesołej atmosferze.

Urszula Szymik
10 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm, znajomość języka na bardzo wysokim poziomie.Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Polecam!

Marta
08 kwietnia 2017

Znajomość języka na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza z zakresu historii i kultury Włoch. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, materiały i tematu dobierane do potrzeb kursanta. Polecam!

Ola
07 kwietnia 2017

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalizm w każdym calu !
Lekcje powadzone są w ciekawy sposób w bezstresowej atmosferze co jest naprawdę istotne w nauce ponieważ nie boimy się mówić i popełniać błędów a tylko tak jesteśmy w stanie przełamać bariery językowe. Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że Asia jest najlepszą nauczycielką - w ciągu kilku miesięcy rozwinęłam swoje umiejętności z włoskiego bardziej niż przez rok na uczelni.

Ada
07 kwietnia 2017

Z ogromną przyjemnością uczę się włoskiego pod okiem Asi od wielu lat. Jestem bardzo wymagającym klientem i uczniem, a Asia spełnia wszystkie oczekiwania. Zajęcia są oryginalne, prowadzone w przyjaznej atmosferze, bardzo ciekawe materiały, które lektorka przygotowuje samodzielnie. Dzięki temu można uczyć się "żywego" języka, poznawać kulturę i codzienne życie Włoch. Przede wszystkim jednak Asia zaraża pasją. Zaraża na zawsze ;)

Roksana
06 kwietnia 2017

Zajęcia dydaktyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ciekawe materiały do nauki języka, różnorodność ćwiczeń językowych sprawia, że łatwej przerobić daną partię materiału. Szczerze polecam.

Agnieszka
06 kwietnia 2017

Nauka włoskiego z Joasią to czysta przyjemność. Konwersacja, oglądanie fragmentów wideo, gramatyka, wspólne ćwiczenia - to tylko niektóre metody, które ułatwiają naukę tego pięknego języka. Podręcznik Joasi "Fantastico! 1" został stworzony z myślą nie tylko o tych, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę z językiem włoskim, ale również dla tych, którzy chcą nauczyć się o wiele więcej. Gorąco polecam!