Poprawisz oceny i zdasz maturę (rozszerz. i pods.)


512 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Śródmieście, Bielany, Mokotów,Ursynów)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zajęcia indywidualne! Masz wyjątkową szansę na poprawę ocen zgodnie z programem nauczania matematyki sprawdzonego na tysiącach uczniów w USA, Kanadzie i GB. Moja pracownia wyposażona jest w tablice, bryły obrotowe, korzystamy z oprogramowania do nauki - wszystko aby Państwa dziecko zrozumiało temat.
Zadzwoń 512618057 i dowiesz się więcej...

Wyprowadzam uczniów z najcięższych podbramkowych sytuacji zarówno na koniec semestru, jak i przed egzaminem. Przygotowuję do poprawek.

Z Państwem ustalam program indywidualny, aby osiągnąć zamierzony cel.

I tak zajęcia ze stereometrii czy planimetrii od pierwszych zajęć będą przyjemnością, bo wykorzystujemy nowoczesne metody i rzeczywiste bryły obrotowe, które pomogą Ci zrozumieć ten trudny dział. Moje metody nauczania rachunku prawdopodobieństwa spowodują, że zrozumiesz ten ciężki dział bez żadnego wysiłku. Podaję szybkie i łatwe do zapamiętania metody, które mogą być wykorzystane prawie w każdym zadaniu. Nie obiecuję jednak, że nie będziesz musiał popracować w domu. Jednak twórcze myślenie gdy wszystko rozumiesz, to nie to samo co ślęczenie nad zadaniem niedorozwiązania.

Zadzwoń 512 618 057 - odpowiem na każde pytanie

Zajęcia w Warszawie, ul.Chmielna 100


Opinie o korepetytorze (1)

Anonimowy uczeń
27 listopada 2017

Nie polecam korepetycji u tej Pani. Nie dotrzymuje obietnic i terminów, co w przypadku nadrobienia zaległości, sprawdzenia pracy domowej jest kluczowe.