MATURA na 90% u NAUCZYCIELKI i EGZAMINATORKI

NAUCZYCIELKA i EGZAMINATORKA Katarzyna www.korepetycje-z-biologii.pl47 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant
Wszystkie oferty korepetytora (59)

501 Wyświetl numer
43436592

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Zawiercie (cały Śląsk)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, matura rozszerzona na 90%, dorośli

Matura rozszerzona na 90%. Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa- potwierdzona efektywność. Przygotowanie do matury oraz na uczelnie medyczne prowadzone przez nauczycielkę LO i egzaminatorkę maturalną.

* EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie BIOLOGII i przedmiotów przyrodniczo- matematycznych
** mgr biologii i ochrony środowiska (studia z wyróżnieniem na UŚl w Katowicach)
**** NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO i pedagog z 20- letnim doświadczeniem- wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa!
***** organizatorka kursów maturalnych z BIOLOGII (w zakresie rozszerzonym i podstawowym)
****** ekspertka maturalna

PROMOCJE/ GRAFIK: www.korepetycje-z-biologii.pl

~ Legalne korepetycje- przygotowanie do MATURY Z BIOLOGII, przygotowanie na uczelnie medyczne.
~ GWARANCJA NAUCZENIA

EFEKTYWNOŚĆ matury z BIOLOGII: powyżej 90 %

Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- dostosowane do potrzeb ucznia!


Miejsce zajęć stacjonarnych: okolice ŚUM Zabrze (dogodny dojazd autobusowy )


Zapisz ten numer: tel. 501-891-350 (proszę dzwonić po godz. 22.15)


Opinie o korepetytorze (11)

Dominik K.
09 stycznia 2021

Najlepsze online z biologii jakie miałem! Pani Profesor ekstra wszystko tłumaczy, a ilość materiałów, które otrzymuję jest ogromna. Są to i prezentacje i omówienia i mnóstwo, mnóstwo zadań. Każde moje rozwiązanie jest sprawdzane i ewentualnie poprawiane- otrzymuję dokładne wskazówki co źle zrobiłem. Dziekuję za ogromną cierpliwość uczenia mnie! To co teraz mamy w szkole to jakaś makabra, a dzięki tym korkom coraz szybciej i skuteczniej rozwiązuję zadania z matur. Cena adekwatna do jakości korepetycji. Polecam- to nie jest masówka!

Izia
20 grudnia 2020

Rewelacja!!! Zajęcia ONLINE na najwyższym poziomie- pełny profesjonalizm. Dużo materiałów i systematyczność współpracy. Pani Profesor jest punktualna, zawsze przygotowana i zna odpowiedź na KAŻDE pytanie. Przerabiamy mnóstwo zadań różnego typu, głównie na ,,wyjaśnij", każda moja odpowiedź jest weryfikowana przez Panią Profesor. Miałam już inne zajęcia online i wiem, co piszę. Wymagania są bardzo duże, pracy masa- ale tak właśnie powinno być. A Pani jest przemiła i cierpliwa)
Zajęcia warte swojej ceny- GORĄCO POLECAM! Izia.

Agnieszka N.
19 października 2019

Rewelacja, szczerze polecam. Pani Profesor jest najlepsza na całą Polskę. Biologia matura: 80%!! (z 25%)

Aleksandra G.
24 lipca 2018

Polecam gorąco. Lekcje z Panią bardzo ułatwiły mi zdobycie wiedzy, dzięki czemu matura nie była taka straszna. Nauczycielka pełna entuzjazmu i zapału, zawsze dopilnuje by wszystko było zrobione dobrze.

Jakub Kutyła
08 lipca 2018

Chciałem podziękować Pani Kasi za profesjonalne przygotowanie mnie do matury z biologii co pozwoliło mi spełnić swoje marzenia i dostać się na wymarzone studia stomatologiczne. Gdyby nie jej zaangażowanie i wytrwałość na pewno nie osiągnąłbym takich wyników.
Jeśli brak Wam motywacji to gwarantuję, że Pani Katarzyna się o nią postara.

Wiktoria Pawlik
06 lipca 2018

Matura z biologii to jeden z trudniejszych egzaminów maturalnych, którego poziom rośnie z roku na rok. Dlatego warto wybrać sprawdzone, profesjonalne korepetycje, by móc się do niej solidnie przygotować. Nie wyobrażam sobie mojego maturalnego wyniku bez pomocy Pani Profesor! Dzięki niej moja ilość punktów pozwala mi w tym roku dostać się na wydział lekarski w Zabrzu. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie- Pani Aneta wymaga, daje niezliczenie dużo materiałów, zadań i ćwiczeń do przygotowania w domu, które szczegółowo omawiamy na każdej lekcji. Przez cały rok zajęć czułam się zmotywowana przez Panią Profesor, która zawsze we mnie wierzyła. Polecam każdemu, komu zależy na wysokim wyniku z biologii!! Dziękuję Pani za pomoc w spełnieniu marzeń!

Piotr Korfanty
05 lipca 2018

Profesjonalne korepetycje na wysokim poziomie, które przy odpowiednim podejściu i włożonej pracy gwarantują sukces. Zajęcia prowadzone z pełnym zaangażowaniem, zawsze bardzo profesjonalnie, a także w miłej lecz jak najbardziej rzeczowej atmosferze, co motywuje do nauki, która na maturze z pewnością przybliża do wymarzonego kierunku studiów.

Angelika Garbacik
03 lipca 2018

Pani Katarzyna jest najlepszym i najskuteczniejszym nauczycielem, z jakim kiedykolwiek miałam PRZYJEMNOŚĆ mieć zajęcia. Przekazuje ona wiedzę skomplikowaną w sposób prosty i przystępny dla danego, konkretnego ucznia, bo doskonale rozumie, że każdy przyswaja wiedzę inaczej.
Pani Katarzyna ma wiedzę aktualną i wręcz nieskończoną - odpowie na każde pytanie ucznia i rozwieje jego wątpliwości.
Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy - Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwa i spokojna. Widać, że czerpie ona radość ze swojej pracy.
POLECAM Z CZYSTYM SERCEM 😊

Michał Kluszczyński
03 lipca 2018

Świetne korepetycje której uczą jak rozwiązywać zadania maturalne. Polecam każdemu kto chce się dostać na medycynę.

Aleksander F.
02 lutego 2018

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****

Sebastian N.
18 listopada 2017

Jako rodzic szczerze polecam- rewelacyjne korepetycje!
Wynik maturalny z biologii 85%.

NAUCZYCIELKA i EGZAMINATORKA Katarzyna

Witam. Zapraszam na najefektywniejsze korepetycje maturalne z biologii na Śląsku.
Szczegóły na www.korepetycje-z-biologii.pl