MATEMATYKA i FIZYKA, ostatnie wolne miejsca


793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Już teraz zapraszam do zapisu na zajęcia od września: MATURA 2021 z Fizyki i Matematyki, egzamin ósmoklasisty. Liczba miejsc ograniczona.

Jestem zawodowym korepetytorem z ponad 10-letnim doświadczeniem oferującym profesjonalne zajęcia z FIZYKI  i MATEMATYKI  na wszystkich poziomach edukacji.

Specjalizuję się w całorocznych lekcjach przygotowujących do matury, 8-klasisty czy konkursów.

Ponadto oferuję pomoc w przygotowaniu:
- z lekcji na lekcje,
- na sprawdzian/klasówkę/kartkówkę.

Oferta skierowana również do studentów! Więcej informacji na dole strony.

Ofertę kieruję również do uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny lub nadrobić zaległości. Oczekuję zaangażowania i skupienia w trakcie trwania lekcji. Nie podaję rozwiązania zadania wprost, nakierowuje na rozwiązanie, daje wskazówki i pomagam w logicznym myśleniu.

Ze swojej strony, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego zajęć, oferuję:
- indywidualne podejście i otwartość na wszelkie propozycje,
- wysoki poziom kultury osobistej.

Ważne!
Zajęcia face to face odbywają się na terenie Krakowa - okolice AGH (za dojazd na terenie Krakowa dopłata 100 zł).
Pozostałe miasta w formie online, tj. przy użyciu Skypa i wirtualnej tablicy.

Wirtulana klasa - nie trzeba zakładać żadnego konta ani instalować programu, wystarczy przeglądarka internertowa; na wirtulanej klasie rozwiązujemy zadania, wprowadzamy teorię, wszystko przy pomocy myszki - pisanie jak zwykłym dlugopisem, w czasie rzeczywistym, a po zajęciach uczeń ma dostęp do przeprowadzonej lekcji dzieki unikalnemu linkowi na skype (który wysyłam na początku każdych zajęć). W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego, z chęcią wyjaśnię szczegóły, a w razie potrzeby możemy zrobić zajecia próbne, tak aby uczeń przekonał sie czy taka forma mu pasuje.

Dla studentów w ofercie mamy:
- przygotowanie do kolokwiów,
- przygotowania do egzaminów,
- inne ;)

Cennik (zajęcia indywidualne):
100 zł/h - zajęcia kończące się maksymalnie o 15:00 w dni powszednie,
150 zł/h – zajęcia zaczynające się po godzinie 15:00 w dni powszednie i weekend niezależnie od godziny.

80 zł/h - zajęcia dla studentów do godziny 12:00 w dni powszednie.

Dopłata za zajęcia umawiane w dniu, w którym mają odbyć się zajecia: plus 100%. Zajęcia w dni ustawowo wolne są liczone wg stawki 150 zł/h niezależnie od godziny spotkania.

Zajęcia grupowe (dwie osoby):

150 zł/h – zajęcia kończące się maksymalnie o 15:00 w dni powszednie,
200 zł/h – zajęcia popołudniowe w dni powszednie i weekend.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w specjalnie do tego przystosowanym pokoju, zapewniającym odpowiednie warunki do nauki.


Opinie o korepetytorze (12)

Wiktoria G
11 stycznia 2019

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pan Cezary wysyła dużo przydatnych materiałów, które ułatwiają naukę. Nie podaje rozwiązania wprost, tylko daje wskazówki dążąc do tego, aby uczeń mimo wszystko rozwiązał je sam, polecam :)

Maciej Wierzbicki
09 stycznia 2019

Jestem uczestnikiem zajęć z Panem Czarkiem od około 2 lat. Lekcje są prowadzone bardzo sprawnie, mam na myśli, że na zajęciach problemy które występują w szkole są wytłumaczone profesjonalnie i w sposób jasny i zrozumiały. Co więcej, atmosfera na zajęciach jest pozytywna i podczas rozwiązywania zadań, można w radosny sposób spędzić ten czas. Zajęcia, które trwają godzinę, dla ucznia trwają bardzo szybko i nie odczuwa się, że minęło 60 minut. Gorąco polecam Pana Czarka nowym osobom, co zmagają się z problemami w podstawówce, gimnazjum i liceum( ponieważ przez ten okres korzystałem i nadal korzystam z korepetycji).

Ewa Miszczak
09 stycznia 2019

Świetny korepetytor. Pan Czarek bardzo dobrze tłumaczy i jest mega solidny. Na dodatek jest bardzo miłym człowiekiem, więc lekcje dodatkowo są przyjemne. Bardzo przydatne jest tez to że daje lekcje zarówno z matematyki jak i fizyki. Można więc dowolnie z nim się umawiać przed lekcją czym dziś się zajmiemy - jest w tej kwestii bardzo elastyczny. Przygotowuje także do olimpiad i wszelkich konkursów. Z czystym sumieniem polecam lekcja u pana Czarka!

Ania
09 stycznia 2019

Super korepetytor 😁tłumaczy dokładnie i zrozumiale oraz zachęca do nauki! Dodatkowo szybki kontakt, łatwe ustalanie terminów, klarowne zasady - szczerze polecam!

Grzegorz
09 stycznia 2019

Jeśli masz problemy z matematyką czy też fizyką niezależnie od poziomu to polecam korepetycje z Panem Cezarym. Przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z matematyki i zdałem ją bardzo dobrze. W chwili obecnej dużo łatwiej radzę sobie z matematyką na studiach, a przy niezwykle ciężkich projektach zgłaszam się do Pana Cezarego aby w prosty sposób zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia :) Polecam!

Kamila
09 stycznia 2019

Pan Cezary w bardzo efektywny sposób przekazuje swoją ogromna wiedzę. Nawet najtrudniejsze tematy po zajęciach wydają się banalnie łatwe. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i są całkowicie bezstresowe. Pan Cezary idealnie określa poziom wiedzy i umie podejść do ucznia w indywidualny sposób co jest wysoce pomocne.
Mogę polecić Pana Cezarego jako korepetytora z czystym sumieniem!

Łukasz
08 stycznia 2019

Pan Czarek to świetny korepetytor. Ogromna wiedza jaką operuje jest przekazywana w łatwy i przyjemny sposób. Polecam z czystym sumieniem! :)

Małgorzata
15 czerwca 2018

Duża wiedza, którą w bardzo profesjonalny i prosty sposób potrafi przekazać studentowi. Rzeczy niejasne nagle stają się banalnie latwe. Z czystym sumieniem polecam pana Cezarego.

Juliusz Kaczmarzyk
20 kwietnia 2018

Bardzo dobry nauczyciel, skuteczny sposób przeprowadzania zajęć, miła atmosfera, tłumaczenie w prosty i zrozumiały dla każdego sposób, polecam każdemu.

Staszek Carimalo
17 kwietnia 2018

Pan Cezary to profesjonalista, uratował moją sytuację w ostatnim momencie klasy maturalnej. Jego sposób przekazywania wiedzy jest prosty i przejrzysty. Polecam każdej osobie!

Ania
20 lutego 2018

Świetny nauczyciel !!! Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, a na lekcji panuje miła atmosfera. Dzięki Panu Cezaremu udało mi się się nadrobić zaległości ze szkoły średniej spowodowane brakiem fizyki, oraz zdać egzamin w pierwszym terminie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

Nati
12 lutego 2018

Bardzo miła atmosfera podczas korepetycji i przede wszystkim klarowne wytłumaczenie rozwiązywania zadań. Po korepetycjach czuję się przygotowana na egzamin, gdyż pan Cezary rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące zadań, które sprawiały mi trudności. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam! :)