Język angielski - kursy indywidualne

VORBILD VORBILD Firma Szkoleniowa35 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (16)

790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdynia (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Wszystkie poziomy

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę zajęć indywidualnych z języka angielskiego.

Tematyka i przebieg zajęć są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Kursanta. Na życzenie proponujemy różne warianty kursów indywidualnych, uwzględniając wytyczne przekazane przez osoby zainteresowane podjęciem nauki.

Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Nasi lektorzy posiadają kierunkowe wykształcenie i odpowiednie doświadczenie w nauczaniu.

Prowadzimy zajęcia przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6.00-20.00. Szczegółowy harmonogram kursów ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Szkolenia prowadzimy w Centrum Gdańska. Zajęcia mogą odbywać się również w miejscu wyznaczonym przez Słuchacza. Firma może także, na życzenie osoby zainteresowanej, zapewnić odpowiednie miejsce, w którym będzie prowadzone szkolenie.

W naszej firmie mają Państwo możliwość wykupienia pojedynczych godzin lekcyjnych, całych kursów bądź też pakietów godzin na zajęcia indywidualne.

Cenę kursu indywidualnego kształtuje kilka czynników (ilość godzin w kursie, lokalizacja, poziom zaawansowania i rodzaj kursu - język ogólny/specjalistyczny). W związku z tym zajęcia indywidualne wyceniamy szczegółowo po określeniu przez Słuchacza wspomnianych parametrów. Ceny już od 80 zł za 1 godz. lekcyjną.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu najlepszego dopasowania naszej oferty do Państwa potrzeb.

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii