Skuteczne korepetycje i kursy maturalne !!!


535 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
85 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, kurs maturalny, egzamin VIII-klasisty

Szukasz skutecznej i profesjonalnej pomocy z biologii? Uczęszczasz do szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej? Czytasz ogłoszenie, którego zapewne szukasz od jakiegoś czasu, które może okazać się początkiem drogi do Twojego wymarzonego wyniku na sprawdzianie VIII-klasisty, egzaminie gimnazjalnym czy maturze! Ale też ogłoszenie, od którego możesz rozpocząć skuteczne i bezstresowe nadrabianie zaległości w bieżącym materiale w swojej szkole! Przeczytaj dlaczego warto skontaktować się z Centrum Historicon!

 

Niezależnie od tego, do jakiej szkoły uczęszczasz, Twój kurs rozpocznie się od lekcji próbnej. Taka lekcja jest bezpłatna i dopiero po niej podejmiesz decyzję czy zapisać się na zajęcia w Historiconie.  Mówiąc krótko – masz okazję nas bezpłatnie przetestować. Jeżeli jesteś zainteresowany zajęciami on-line: właśnie na tej lekcji ocenisz jak Ci się podobają zajęcia prowadzone przez Skype’a.

 

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb! Najpierw dokładnie zdiagnozujemy Twoje zaległości w nauce. Następnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dokonamy odpowiedniej selekcji materiału i będziemy Cię uczyć dokładnie tego czego potrzebujesz , abyś osiągnął sukces na egzaminie lub sprawdzianie. To Twój kurs będzie dopasowany do Ciebie – a nie Ty do swego kursu.

 

Nie rozwiązujemy tylko arkuszy – tłumaczymy! Wiele firm podobnych do naszego Centrum, będzie Cię zachęcać do skorzystania z ich oferty, bo „z nimi powtórzysz cały materiał do egzaminu VIII-klasisty/egzaminu gimnazjalnego/matury”. Fajnie, ale jeżeli Ty wielu rzeczy nie rozumiesz, słyszysz o nich pierwszy raz w życiu, to jak możesz powtarzać coś czego w ogóle nie umiesz? Bazując na naszym doświadczeniu najpierw wytłumaczymy Ci dane zagadnienie, postaramy się, abyś je zrozumiał, a dopiero później będziesz ten materiał powtarzał. Zastanów się: chcesz tylko powtarzać czy raczej zrozumieć i dopiero później powtarzać? Co zwiększa Twoje szanse na powodzenie?

 

Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej , często z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany dlatego postarają się o lekką atmosferę na zajęciach, a Ciebie będą traktować w sposób partnerski. Dla pewności przeczytaj ich opisy oraz opinie ich Uczniów na www.historicon.pl!

 

Dlaczego Historicon?

1. Możesz nas przetestować na bezpłatnej lekcji próbnej.

2. Dzięki lekcji próbnej Twój kurs będzie skrojony dokładnie pod Twoje potrzeby.

3. Tłumaczymy, a nie tylko powtarzamy!

4. Będziesz uczył się pod okiem doświadczonych nauczycieli, traktujących Cię jak Partnera.

 

Koszt Twojego kursu będzie zależał od formy zajęć, na jaką się zdecydujesz:

- jeżeli będziesz chciał, aby Twój nauczyciel dojeżdżał do Ciebie - koszt 60 minut zajęć wyniesie 99 zł,

- jeżeli zdecydujesz się na zajęcia w siedzibie Historiconu, przy ul. Solnej w Poznaniu - koszt godziny zegarowej wyniesie 85 zł,

- jeżeli natomiast zdecydujesz się na zajęcia on-line - koszt 60 minut zajęć wyniesie 69 zł.

Co bardzo ważne – koszt całego kurs będziesz mógł rozbić na raty, których ilość będzie równa ilości miesięcy trwania Twojego kursu

 

Mamy świadomość, iż zapisując się na nasze kursy obdarzasz nas swoim zaufaniem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby go nie zawieść!

 

Centrum Edukacyjne Historicon

ul. Solna 3/14, 61-736 Poznań

535 423 900

www.historicon.pl


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii