Trening Języka Angielskiego i Tłumaczenia

Emil Gralec U Talk - Emil Gralec47 lat
Mgr/mgr inż.

511 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Starachowice (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Tłumaczenia

Witam wszystkich, którzy odwiedzili moje ogłoszenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy U Talk oraz pozostawienie komentarza, jeśli korzystaliście z naszych usług.  Współpracuję z kilkuosobowym zespołem lektorów, którzy fascynują się angielskim i stale podnoszą swoje umiejętności.

DZIEDZINY, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJEMY

1. Intensywne konwersacje         
2. Przygotowanie do matury
3. Pomoc w odrabianiu lekcji
4. Kurs oparty na podręczniku
5. Business English 
6. Zajęcia online
7. Konsultacje metodyczne
8. Korekta językowa tekstów

JAK DZIAŁAMY

Na zajęciach próbnych diagnozujemy aktualny poziom kursanta, po czym wspólnie ustalamy cele i metody działania, dostosowane do jego potrzeb . Podstawą każdych zajęć, jeśli pozwala na to poziom językowy kursanta, jest intensywna rozmowa w języku angielskim . Największy nacisk zawsze kładziemy na umiejętność mówienia w tym języku. Korzystanie z języka ojczystego jest ograniczone do niezbędnego i koniecznego minimum. Inaczej mówiąc, od wejścia na zajęcia do wyjścia z nich, rozmawiasz z nami po angielsku. Uważamy, że posługiwanie się językiem obcym w jak największej ilości sytuacji z życia codziennego, jest konieczne, aby przełamać barierę językową. Wiemy z doświadczenia, że bardzo trudno jest to zrobić w szkole w zbyt dużej grupie, gdzie często nauczyciel kładzie nacisk na gramatykę i robienie ćwiczeń, natomiast prawie wcale nie mówi się po angielsku.
U nas musisz mówić przez całe zajęcia . To spory wysiłek, ale naprawdę się opłaca! Nawet jeśli głównym tematem zajęć jest gramatyka lub przygotowanie do egzaminu, rozmowa w języku obcym na podstawie danego materiału zawsze jest najważniejsza. Po każdych zajęciach otrzymasz rozsądną ilość pracy domowej, a na każdych kolejnych zajęciach zrobimy szybką powtórkę. Nie martw się jednak, nie posiadamy żadnych szablonów — zawsze dostosowujemy zajęcia do potrzeb każdego ucznia.

NARZĘDZIA, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

Korzystamy z różnych tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi, żeby urozmaicać zajęcia i pomagać kursantom osiągać kolejne cele. Regularnie stosujemy w nauczaniu materiały dostępne w internecie:
- filmy wideo z różnych kanałów na YouTube, TED Talks, ESL Brains i inne strony z materiałami wideo, 
- zdjęcia i artykuły online, 
- ćwiczenia gramatyczne online
- Quizlet - świetne narzędzie do ćwiczenia słownictwa.
Jeżeli zależy Ci na usystematyzowaniu wiedzy, prowadzimy też zajęcia z zastosowaniem kursów podręcznikowych , książek do gramatyki, fiszek oraz innych materiałów drukowanych.
Do zajęć online wykorzystujemy platformę Zoom , która pozwala przesyłać obraz i dźwięk, co bardzo urozmaica zajęcia.  

ZASADY WSPÓŁPRACY

Po zajęciach próbnych podpisujemy z każdym kursantem umowę , która reguluje zasady współpracy, sposób płatności i odwoływania zajęć. Umowa obejmuje wspólnie ustalony okres i cel kursu oraz zaplanowaną liczbę. Wybrane zapisy z umowy: 
- stawka za godzinę zajęć obejmuje też czas przygotowania, wysyłania materiałów oraz dodatkowe 10 minut konsultacji między lekcjami.
- płatność za zajęcia jest dokonywana z góry za miesiąc, 

Jeśli chciałbyś zapoznać się z regulaminem współpracy z U Talk, proszę, napisz do mnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie.


Opinie o korepetytorze (1)

Joanna Zięciak
02 marca 2023

Wspaniały nauczyciel. Uczę się u niego drugi rok i nie odczuwam najmniejszego znużenia jego lekcjami, wręcz przeciwnie. Wszystkie są profesjonalnie przygotowane, ciekawie prowadzone i przebiegają w bardzo pozytywnej atmosferze. Emil jest zawsze uśmiechnięty, a jednocześnie jest uważnym słuchaczem, korygującym każdy błąd, dopingującym do wysiłku i systematycznej pracy. Chce się powiedzieć, że to nauczyciel z powołania, bo to co robi, robi świetnie. Przez cały czas, kiedy pracuje się z Emilem,ma się wrażenie, że praca z uczniem sprawia mu prawdziwą przyjemność i inspiruje do kolejnych pomysłów i scenariuszy na lekcje. Dodam, że lekcje z Emilem miała i ma nadal dwójka moich dzieci i to one zachęciły mnie, żeby zwrócić się do niego o pomoc w nauce języka angielskiego. Teraz ma z nim lekcje moja najmłodsza córka i tak jak pozostałe bardzo je lubi. Tak się składa, że moja koleżanka też trafiła do Emila, szukając sprawdzonego nauczyciela języka angielskiego i słyszę od niej same bardzo pochwały pod adresem Emila i jego lekcji.Pisząc o jego pracy, robię to z przyjemnością, bo nie dość, że korzystam z wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie, to jestem pewna, że każdy, kto zacznie pracować z Emilem, polubi naukę z nim i zrobi takie postępy na jakich mu zależy, a nawet efekty wspólnej pracy przejdą jego oczekiwania????

Emil Gralec

Joasiu, dziękuję za tak obszerny opis i polecenia. Zajęcia z Tobą to sama przyjemność!