ZAJĘCIA AKTORSKIE

TomaszKatowice 33 lata
Mgr/mgr inż.

609 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, W każdym wieku

Ukończyłem Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu na wydziale aktorskim. Od 9 lat prowadzę zajęcia w Studium Aktorskim. Odkąd uczę w ramach Szkoły Prywatnej i lekcji indywidualnych ponad 50 osób dostało się do Państwowych Wyższych Szkół Teatralnych! Mam doświadczenie teatralne i filmowe. Przygotuję Cię do egzaminów na studia aktorskie. Pomogę w doborze repertuaru, interpretacji tekstu, zadaniach aktorskich. Na zajęciach będziemy ćwiczyć koordynację, koncentrację, rozwijać wyobraźnię. Poznasz techniki i warsztat aktora.
Dysponuję własną salą.
Spotkania odbywają się w pozytywnej atmosferze. Będziemy siedzieć, aż coś wyrzeźbimy!
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 609-288-278.
Zapraszam również na mojego bloga na Face booku o tematyce aktorskiej: Aktorstwo od kulis. Pojawiają się tam wpisy dotyczące: warsztatu aktora, szkół uczących zawodu, rynku pracy, zarobków, dowiesz się jak wygląda praca od kulis, jak szukać i wybierać teksty itp.
Stworzyłem również pierwszy w Polsce Internetowy Kurs Aktorski. Zawiera skondensowaną wiedzę z teorii aktorstwa z kilkudziesięciu najważniejszych książek dostępnych na rynku. Wiedza w pigułce. Pokazuję również jak od razu zastosować rady w praktyce na wybranych przykładach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej: ementor aktorstwo pakiet. Możesz zobaczyć darmowy fragment. Zaoszczędzisz wiele cennego czasu i będziesz skuteczny!

Zapraszam.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii