Skrzypce dla maluszków i starszaków

Anna Śliwińska 33 lata
Mgr/mgr inż.

785 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (Krowodrza Górka)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszam dzieci mniejsze i większe, a także dorosłych, do wspólnego odkrywania świata muzyki, a w szczególności tego tajemniczego instrumentu jakim są skrzypce.

Moją muzyczną drogę rozpoczęłam ponad 20 lat temu i dzisiaj wiem, że dla artystycznej duszy muzyka jest jak dla głodnego chleb- trudno żyć bez niej. Jestem niezmiernie wdzięczna, że dana mi została możliwość poznania tych dziwnych szlaczków na pięciolini- tych którzy chcą dać swoim dzieciom taką szansę, chciałabym przekonać - naprawdę warto! :)  Może odkryjecie w swoim dziecku małego wirtuoza? ;-) a przede wszystkim - pokarzecie mu pasję, która będzie z nim kroczyć przez całe życie. Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Wam na tej drodze!

W kwestiach organizacyjnych - preferuję lekcje z dojazdem do ucznia (dodatkowo płatny), ale w razie potrzeby jest też możliwość spotkań u mnie w domu (rejon Krowodrza Górka). Przewidywany czas - dorośli 60 min, dzieci szkolne 45 min, najmłodsze maluszki 30 min/ stawka w zależności od długości i częstotliwości spotkań (+ koszty i czas dojazdu). Przyjmuję dzieci od 4 roku życia.

Zapraszam :) 
Ania Śliwińska


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii