Język angielski


504 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bytom (Centrum)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Witam :)

„The mediocre teacher tells, the good teacher explains, the superior teacher demonstrates, the great teacher inspires”.
   

Zaczęłam opis mojej osoby od przytoczenia słów wielkiego amerykańskiego poety (Williama Arthura Warda). Tak jak Ward uważam, że rolą nauczyciela jest przekazywać wiedzę poprzez inspirację i budowanie ciekawości świata. Tą samą zasadą kieruję się na moich zajęciach i w relacjach z uczniami.
    Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych, tj. uczę zarówno przedszkolaków, starsze dzieci, jak i przygotowuję osoby do matury z języka angielskiego (podstawa i rozszerzenie) czy osoby wyjeżdżające za granicę na delegacje bądź w celach zarobkowych. W trakcie kilku lat, kiedy zdobywałam doświadczenia jako nauczycielka języka angielskiego, wiele razy słyszałam, że uczniowie nie lubią, gdy nauczyciele przekazują im tylko „suche fakty” z książek. Wyciągnęłam z tego wnioski, dlatego w trakcie moich zajęć wykorzystuję wszelkie możliwe źródła dydaktyczne: materiały audiowizualne, artykuły prasowe i online, magazyny do nauki języka angielskiego, programy informacyjne (BBC, CNN, FOX itd.). Program i sposób nauczania jest zawsze dobierany indywidualnie dla ucznia / uczennicy. Jestem osobą otwartą, więc zawsze biorę pod uwagę wszelkie sugestie i propozycje ucznia. W ten sposób chcę pokazać, że nauka języka obcego to przede wszystkim zabawa i przełamywanie swoich barier.
   Pierwsza lekcja 15 zł / 45 min.  ZAPRASZAM !!! Poznajmy się wzajemnie i odkryjmy wspólnie piękno języka angielskiego! „I’m here to teach you and inspire you, not to judge you”.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii