Angielski to podstawa!

Kinga 34 lata
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Zamość (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, advanced

Hello!
Nazywam się Kinga, jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Pracuję w zawodzie od około 3 lat. Już w czasie studiów prowadziłam korepetycje- mam na swoim koncie zdane matury oraz ważne egzaminy swoich podopiecznych. Zaraz po studiach wyjechałam za granicę- do Turcji. Tam rozpoczęłam pracę w Royal English College, renomowanej szkole językowej gdzie uczyłam angielskiego między innymi osoby prywatne, ale głownie ludzi biznesu oraz byłam lektorem w znanych firmach- między innymi Lacoste, Cevahir Hotel, Tefal, Starbucks, oraz wiele innych. Mam na swoim koncie również pracę z ludżmi znanymi z show business'u :)
Zaraz po Royal English College pracowałam w wielu miejscach o podobnym profilu.
Moja oferta? Prowadzę zajęcia podczas których nie ma miejsca na nudę, to zabawa z językiem. Już od pierwszych zajęc zaczniesz używac angielskiego w praktyce, przyswoisz gramatykę oraz wzbogacisz swój zasób słów. Podczas naszych lekcji nie używamy języka polskiego, posługujemy się tylko i wyłącznie językiem angielskim- nawet jeśli Twój poziom jest podstawowy, nie ma powodu do zmartwień! Jestem tutaj po to, aby dac Ci pewnośc siebie, pomóc Ci zdac ważny egzamin oraz sprawić by żaden wyjazd poza granice naszego kraju nie był dla Ciebie problemem w komunikacji.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y ciekawymi zajęciami, jeżeli szukasz profesjonalnego nauczyciela oraz masz ochote na konwersacje po angielsku- zgłoś się do mnie!

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w nauce języków;)!

Kinga.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii