Korepetycje z FIZYKI w tym MATURA IB HL i SL


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, MATURA IB, STUDIA MEDYCZNE, OLIMPIADY

Zapraszam serdecznie na korepetycje z FIZYKI I CHEMII. Dowolny poziom trudności. MATURA 2024 w tym matura IB (Physics IB) oraz EB. Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2025 i 2026 z jnową podstawą programową dla licealistów chcących zdawać w przyszłości na MEDYCYNĘ, WETERYNARIĘ, FARMACJĘ bądź POLITECHNIKĘ. Dodatkowo dla studentów udzielam korepetycji  z BIOFIZYKI, MECHANIKI I MECHANIKI PŁYNÓW.

Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów.

 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA I DLACZEGO WARTO Z NICH SKORZYSTAĆ?
Zajęcia do MATURY mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z fizyki, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać fizykiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej fizyki, chemii czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się fizyki na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z fizyki wynika ze złego uczenia się tego wspaniałego przedmiotu.

Dzięki korepetycjom powtórzycie sobie Państwo materiał do matury. Pomoże to w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów na uniwersytetach medycznych lub politechnikach.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY I KONKURSY KURATORYJNE: 

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz do egzaminów kuratoryjnych z chemii, fizyki i matematyki. Watro się dobrze przygotować do egzaminu ósmoklasisty, gdyż pozwala to później dostać się dobrego liceum. Szczególnie zachęcam do wzięcia udziału w konkursach kuratoryjnych, gdyż oprócz korzyści w rekrutacji pozawalają one rozwinąć umiejętności analityczne, które pomogą później na studiach i w życiu. Nauka nauk ścisłych zaczyna się w szkole podstawowej i jeżeli dobrze opanuję się podstawy i odpowiednio rozwinie się intuicję fizyczną i matematyczną, to lepiej rozumie się na studiach trudniejsze zagadnienia i to w zasadzie z dowolnego obszaru. Warto się zatem już intensywnie uczyć w szkole podstawowej.   

KOREPETYCJE TO INWESTYCJA
Koszt korepetycji to wielka inwestycja w swoją wiedzę bądź w wiedzę swoich dzieci. Inwestycja w dobro niematerialne, które zostanie już do końca życia. Warto inwestować w wiedzę.
 

CENA:

~~ korepetycje dla uczniów szkół podstawowych (konkursy, olimpiady, egzaminy ósmoklasisty) – 150zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów, licealistów (matura polska, konkursy, olimpiady i inne) – 150zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów i licealistów IB i PREIB oraz do egzaminów IMAT i BMAT – 200zł/45min.
~~ korepetycje dla studentów z zakresu fizyki, biofizyki i chemii wyższej – 200zł/45min.
~~ prowadzę także zajęcia z mechaniki teoretycznej, mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów oraz termodynamiki i inżynierii procesowej w cenie 200zł/45min.

 

 

UWAGA
Udzielam korepetycji tylko w ramach REGULARNYCH spotkań; w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie. Odwołanie musi nastąpić do godz. 10:00 rano w danym dniu korepetycji lub wcześniej. Po odwołaniu korepetycji nie gwarantuję tego samego terminu w kolejnych tygodniach, należy wtedy termin ustalić ponownie od nowa.
Minimalny czas trwania korepetycji ze względów organizacyjnych wynosi 2*45min., czyli 1,5h (2 godziny lekcyjne).
Opłaty za zajęcia online należy wnosić przed zajęciami na konto. Opłata za zajęcia stacjonarne jest dokonywana bezpośrednio po zajęciach.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto.

 

MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ KOREPETYCJI
Korepetycje odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu - naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego Biblioteki Głównej. Bardzo łatwy dojazd - wiele przystanków w pobliżu budynku. Przed budynkiem jest parking.
Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne i korepetycje online (ze względów organizacyjnych nie jestem w stanie dojeżdżać do studentów i uczniów).

Zamów korepetycje ONLINE i bądź NOWOCZESNY!
Prowadzę także nowoczesne zajęcia ONLINE przez Skype plus tablet graficzny i tablicę wirtualną, Korepetycje ONLINE są tak samo skuteczne jak zajęcia stacjonarne, a przy okazji nie traci się czasu na dojazdy. Uczeń widzi wszystko na tablicy wirtualnej co napiszę nauczyciel. Mam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji ONLINE.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

DOŚWIADCZENIE
Posiadam długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych. Umiejętność przekazywania wiedzy. Bezstresowe spotkania, miła atmosfera. Łatwy dojazd, przed budynkiem parking. Prowadzę firmę - mogę wystawić rachunek na usługi edukacyjne.

 

CERTYFIKATY I KWALIFIKACJE
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem. Laureat konkursów chemicznych im, prof. Świniarskiego (2x), olimpiady z chemii oraz olimpiady z fizyki.


Opinie o korepetytorze (1)

Magda
12 marca 2022

Moj syn korzystal z pomocy Pana Mariana przez kilka lat. Dzieki korepetycjom napisal bardzo dobrze mature z chemii, jest studentem kierunku lekarskiego na UMP i wlasnie na ocene dobra zdal w pierwszym terminie trudny egzamin z biofizyki na pierwszym roku studiow. Oprocz wartosci merytorycznych !!! korepetycje wyksztalcily w nim motywacje do nauki i chec rozwoju.
Syn nie był typem dziecka lubiącego czytac książki … spotkania na ul Bukowskiej bardzo pozytywnie odmienily jego charakter – stal się cierpliwy, uwierzyl w siebie, zaczal osiagac sukcesy (do it) – i jest szczesliwy. Ja osobiscie nigdy nie poznałam Pana Mariana, ale będzie Pan dla mnie zawsze wyjatkowa osobowoscia i serdecznie dziekuje za to, ze był Pan Mentorem dla mojego dziecka, wsparciem w chwilach zwątpienia , dobra energia …

P.S odwołanie od wynikow matury i zdobycie + 6 punktow to było także Mistrzostwo

podrawiam serdecznie