Korepetycje z FIZYKI w tym MATURA IB HL i SL


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, MATURA IB, STUDIA MEDYCZNE, OLIMPIADY

 Zapraszam serdecznie na korepetycje z fizyki. Dowolny poziom trudności. MATURA 2020. Przygotowuję także do matury międzynarodowej IB (Physics HL i SL). Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2021 i 2022 dla licealistów chcących zdawać w przyszłości na MEDYCYNĘ, WETERYNARIĘ lub FARMACJĘ bądź kierunek zbliżony. Udzielam korepetycji także z biofizyki. Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów.

Jak wyglądają zajęcia i dlaczego warto z nich skorzystać?

Zajęcia do MATURY mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z fizyki, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać fizykiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej fizyki, chemii czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się fizyki na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z fizyki wynika ze złego nauczania.

Dzięki korepetycjom powtórzycie sobie Państwo materiał do matury. Pomoże to w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów na uniwersytetach medycznych lub politechnikach.

Cena:

  • korepetycje dla maturzystów i licealistów – 60zł/45min.
  • korepetycje dla maturzystów i licealistów z klas IB 80zł/45min.
  • korepetycje dla studentów z zakresu fizyki wyższej, w tym z biofizyki  –  80zł/45min. lub ustalana indywidualnie

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto.

Miejsce odbywania się korepetycji:

Korepetycje odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu - naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd - wiele przystanków. Przed budynkiem jest parking. Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne i korepetycje online przez Skype plus wirtualna tablica i tablet graficzny (nie dojeżdżam do studentów). Korepetycje online są tak samo efektywne jak stacjonarne, a nie traci się czasu na dojazdy, warto skorzystać.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Doświadczenie:
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych. Umiejętność przekazywania wiedzy. Bezstresowe spotkania, miła atmosfera. Łatwy dojazd, przed budynkiem parking. Prowadzę firmę - mogę wystawić rachunek na usługi edukacyjne.

Certyfikaty i kwalifikacje:
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem. Laureat konkursów chemicznych (2x), olimpiady z chemii oraz olimpiady z fizyki.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii