Duński Lublin korepetycje i zajęcia w grupach

Bartek Szwajewski Instytut Języków Skandynawskich w Lublinie34 lata
Lic./inż.
Wszystkie oferty korepetytora (2)

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
25 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Lublin (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Pisanie prac

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne z języka duńskiego .Zajęcia w miłej atmosferze, z wykwalifikowanymi nauczycielami, przygotowujemy do wyjazdów, egzaminów etc.
Opis kursu: Prowadzony jest na dowolnym poziomie. Zajęcia mają na celu zapoznanie z PRAKTYCZNYM użyciem języka. Zajęcia odbywać się będą w centrum Lublina, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny (90 minut). Na życzenie kursantów możemy zmienić intensywność lub treść kursu- to my dostosowujemy się do klienta, a nie klient do nas. Cena obejmuje: - 30 spotkań po 90 minut - DARMOWE KONSULTACJE przez Internet - możliwość wpływania na treść i zakres kursu- materiały do nauki - możliwość odzyskania pieniędzy w przypadku rezygnacji z kursu- czyli REKLAMACJE PRZYJMUJEMY - atrakcyjne zniżki na inne kursy i szkolenia w firmie Edu Lingua International Zapraszamy!
Cena 850 zł za semestr

Tel. 502 849 903

Opinie o korepetytorze (2)

lukilukas
15 stycznia 2020

nie polecam współpracy z tym panem, niestety korzystałem z zajęć u niego w Lublinie, co wspominam z nieprzyjemnością, z reguły był nieprzygotowany, lekcje były chaotyczne, praktycznie nic nie skorzystałem, choć bardzo mi zależało na nauce języka, poza tym osobowość tego pana jest odpychająca, jest przemądrzały, wyniosły i bardzo psuje przez to atmosferę, zero profesjonalizmu, a samoocena sięgająca zenitu, odradzam

MADZIA
05 października 2019

Moja opinia nie jest opinią ucznia, lecz byłej (współ)pracowniczki. I jako taka zdecydowanie nie polecam tego pana, bo przyjrzałam się jego pracy "od kuchni". Troska o ucznia czy zwykła uczciwość nie są u niego, delikatnie mówiąc, priorytetami. W sądzie musiałam dochodzić należności za wykonaną pracę, pieniądze otrzymałam dopiero kiedy widmo przegrania sprawy zajrzało mu w oczy. ZDECYDOWANIE nie polecam.