Jesteś tutaj:

Andrzej Przełucki

609 Wyświetl numer
sp9hzx

Ogłoszenia użytkownika

50 zł /60min.

Opinie o korepetytorze (3)

Sabina (2017-11-04 11:54)

Bardzo dobry nauczyciel, wymagający, ale nauka przynosi efekt. Jeśli komuś zależy na skutecznej praktycznej nauce języka to polecam Pana Andrzeja. Efekt murowany oczywiście przy swoim wkładzie własnym.

Sylwia Przechrzta (2017-11-02 16:04)

Pan Andrzej uczy mojego syna i mnie od roku. Przez ten czas dokonał rzeczy niemożliwej, byłam pewna że nigdy nie nauczę się języka angielskiego, a teraz widzę światełko (a nawet światło) w tunelu :D Syn w końcu zaczyna mieć 4 i 5 w szkole, a co najważniejsze potrafi się porozumieć w języku angielskim, co jest ważniejsze niż oceny w szkole. Poza tym, Pan Andrzej jest bardzo interesującym człowiekiem, można z Nim porozmawiać na każdy temat... POLECAM wszystkim!

ANNA KLIMEK (2017-10-27 22:28)

Jestem więcej niż zadowolona. Pan Andrzej jest niesamowicie inteligentnym człowiekiem, co przekłada się na jakość zajęć. Po pierwsze- nie można się na nich nudzić, po drugie- są idealnie dopasowane do mojego poziomu i potrzeb. Polecam szczególnie osobom, które nie wierzą, że są w stanie nauczyć się tego języka, gdyż Pan Andrzej potrafi motywować i znaleźć sposób na każdego. Jemu naprawdę zależy. I choć dzieli nas ponad 300 km nie jest to żaden problem- uczę się przez Skype- wygodnie i bez potrzeby wychodzenia w domu.