Jesteś tutaj:
500 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora

90 zł
/60min.

Matematyka

Tychy, Wilkowyje, Mąkołowiec, Czułów, Glinka, Śródmieście , Mikołów
90 zł
/60min.
90 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (29)

Katarzyna H
24 sierpnia 2018

Pan Błażej jest genialnym korepetytorem o niebywałej cierpliwości. Z całego serca polecam korzystanie z usług jakie oferuje. Dzięki Niemu zrozumiałam wiele zagadnień i sposobów rozwiązywania zadań, które zawsze sprawiały mi trudność, a efekt wspólpracy z Panem Błażejem może potwierdzić moja zdana matura :D Wspaniałe podejście, dobra atmosfera i profesjonalizm! Pozdrawiam i gorąco polecam

Błażej

Dziękuję za opinię oraz współpracę! Powodzenia!

Milena
15 lipca 2018

Pan Błażej jest cierpliwym i skutecznym korepetytorem. Dzięki niemu mam za sobą maturę z matematyki.

Błażej

Dziękuję za miłe słowa. Udanych wakacji i powodzenia na studiach!

Mateusz Augustynowicz
09 lipca 2018

Pan Błażej jest dobrym i wymagającym nauczycielem umie wytłumaczyć wszystko co i jak trzeba zrobić. Polecam bardzo maturzystą którzy nie umiom podołać z matematyką.

Błażej

Dziękuję za miłe słowa. Udanych wakacji! :)

Jacek
05 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolony z wyniku matury z matematyki! Zostałem super przygotowany przez Pana Błażeja i polecam każdemu jego korki. Chyba tylko on wierzył,że uda mi się ją tak dobrze napisać. Meega nauczyciel!!!

Błażej

Dziękuję za opinię. Udanych wakacji!

Mama Zuzi
14 czerwca 2018

Bardzo dobry korepetytor.Niemożliwe stało się możliwe.Dziękuję

Błażej

Bardzo dziękuję! :)

Pati
17 marca 2018

Bardzo dobry korepetytor! Wszystko tłumaczy bardzo jasno i cierpliwie. Do tego na każde zajęcia przynosi zagadnienia teoretyczne i odpowiednie zadania pod kątem przerabianego materiału! Naprawdę polecam!

Błażej

dziękuję za opinię! :)

B.
14 marca 2018

widzę, że moja opinia nie będzie odosobniona. świetny nauczyciel, który gwarantuje efekt i poprawę ocen!
naprawdę polecam!

Błażej

dziękuję za opinię! :)

Joanna
12 marca 2018

Świetny korepetytor, córka jest bardzo zadowolona. Już po pierwszej lekcji wiele zrozumiała i poprawiła oceny. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Błażeja.

Błażej

dziękuję za opinię! :)

Irek
22 lutego 2018

Polecam! Świetny nauczyciel!

Błażej

dziękuję!

Maria
08 grudnia 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć przez Pana Błażeja i z efektów w szkole. Po sporych trudnościach z matematyką nasz syn z pomocą Pana Błażeja nadrobił wszystkie zaległości z gimnazjum i nie ma już najmniejszego problemu. Polecam

Błażej

dziękuję! nadal będziemy pracować jak dotychczas i efekty będą jeszcze lepsze! pozdrawiam :)

Waldemar
15 listopada 2017

Pan Błażej jest bardzo dobrym, ale i wymagającym korepetytorem. Przygotowania do matury były bardzo intensywne (chociażby ze względu na krótki okres czasu). Powtórki z teorii, z wszystkich definicji, zadania przerabiane na każdy możliwy sposób, ogrom zadania domowego. To wszystko sprawiło,że okres przygotowań do matury z matmy był bardzo intensywny. Ale z perspektywy czasu mogę tylko potwierdzić słuszność metod Pana Błażeja. Jak to on mówił, że im więcej zadań się przerobi tym niższe prawdopodobieństwo, że jakieś zadanie mnie zaskoczy. Każde zadanie domowe,, które sprawiło mi problem było razem omawiane na następnych korepetycjach. Nawet teraz, na studiach wiedzę, że ilość zadań przerabianych z Panem Błażejem daje efekt w postaci pewności siebie i słuszności w poszukiwaniu prawidłowego rozwiązania.
Polecam Każdemu!!

Błażej

powodzenia na studiach! pozdrawiam :)

Izabella
26 października 2017

widzę,ze nie tylko ja jestem zadowolona z korepetycji Pana Błażeja. w dość krótkim czasie syn zrobił zauważane postępy. naprawdę warto. polecam każdemu!!

Błażej

bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość :)

Joanna
25 września 2017

Naprawdę polecam! 😁

Błażej

dziękuję :)

Krystian
24 września 2017

Korepetycje u Pana Błażeja bardzo mi pomogły. Muszę przyznać ze jest to nauczyciel z powołaniem i super podejściem. Polecam!

Błażej

dziękuję :)

hanna
16 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Mój syn właśnie rozpoczyna II rok nauki u Pana Błażeja i z czystym sumieniem mogę go wszystkim polecić.

Błażej

dziękuję za pozytywną opinię :)

Andżelika
30 sierpnia 2017

Świetny korepetytor, gorąco polecam!
Profesjonalne przygotowanie do matury idące w parze z luźną atmosfera podczas nauki. Z całą pewnością Pan Błażej posiada idealne podejście do ucznia, potrafił przekonać mnie, że matematyka wcale nie jest taka trudna, ma mnóstwo cierpliwości, na każde zajęcia był przygotowany, przynosił mi materiały "zadania domowe" na których mogłam sobie ćwiczyć Największą zaletą jest pierwszorzędny kontakt meilowy, możliwość wysyłania zadań z którymi ma się problemy i jego szybka odpowiedź z szerokim, zrozumiałym rozwiązaniem.
Dzięki Panu Błażejowi zdałam maturę na znacznie wyższym poziomie niż się tego spodziewałam.

Błażej

od początku mówilem, że będzie dobrze z maturą! Powodzenia na studiach ;)

Kuba`
17 sierpnia 2017

no i rozpoczynam studia od października! Wielkie dzięki za przygotowanie do matury! Polecam każdemu!

Błażej

Dziękuję i życze powodzenia :D

Marta
10 sierpnia 2017

marta_m@interia.com

Błażej

za tę opinię również bardzo dziękuję :D

Julia
09 sierpnia 2017

Ogromna wiedza i świetne podejście do ucznia. Bardzo nam pomógł.Polecam

Błażej

dziękuję!

Grzegorz
06 sierpnia 2017

Świetne przygotowanie do egzaminów! Polecam z czystym sumieniem 😊

Błażej

polecam się na przyszłość dziękuję!

Piotr
23 lipca 2017

Matura zdana na 86%. Polecam. Pełny profesjonalizm!

Błażej

bardzo cię cieszę. dzękuję!

Filip
26 maja 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Ogromny postęp z fizyki i matematyki murowany do tego ogromna cierpliwość i tzw "łopatologia" przy tlukaczeniu materiału. Polecam.

Błażej

dziękuję za opinię. w przyszły roku walczymy dalej! ;)

Kesja Mocko
24 maja 2017

Bardzo polecam tego korepetytora. Mimo ogromu zajęć znalazł czas, żeby uczyć naszą córkę. Stopniowo córa nadrobiła wszystkie zaległości i zaczęła robić postęp. P. Błażej zawsze przygotowany i gotowy do wytłumaczenia zawiłości matematyki i również fizyki (zdarzyło się kilka razy również pomoc naszej córce z fizyką). POLECAM!

Błażej

dziękuję!

Dawid
19 maja 2017

dzieki P.Blazejowi poprawilem matme i moge jechac na obiecane wakacje. polecam kazdemu. swietny korepetytor :)

Błażej

dzięki!

Paweł
18 maja 2017

trafiłem do Pana Błażeja w połowie marca, czyli zaledwie ~7 tygodni przed maturą pełen obaw o wynik egzaminu (dotychczasowe matury próbne pisałem w okolicach...17%). Pan Błażej to bardzo sympatyczny i bardzo dobry korepetytor. Narzucił rygor, dzięki któremu nadrobiłem zaległy materiał i ze spokojną głową przystąpiłem do matury i spodziewam się bardzo dobrego wyniku. Pan Błażej zawsze był przygotowany do zajęć, z dziesiątkami zadań maturalnych odpowiednich do mojego aktualnego poziomu i również znakomicie wykłada zagadnienia teoretyczne. Zadania domowe oczywiście też zadawał (i to sporo!), ale nawet jak miałem z którymś zadaniem problem, to na moją prośbę wysyłał mailem rozwiązanie zadania wraz ze szczegółowym rozpisanie poszczególnych etapów. Genialne rozwiązanie. Dzięki temu, nawet w domu mogłem "iść do przodu" samodzielnie z materiałem. Polecam każdemu lekcje u Pana Błażeja.

Błażej

było bardzo mało czasu, ale najważniejsze, że udało się nadrobić cały materiał i odpowiednio przygotować do matury. bardzo ważne było również, to, że uczeń był ambitny i chłonny wiedzy. dziękuję!

Beata Łabno
16 maja 2017

Świetny korepetytor, przesympatyczny i bardzo cierpliwy. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, materiał przekazywany jest w prosty sposób. Na lekcji dużo zadań a każde zagadnienie jest dokładnie omawiane aż do skutku. Od razu widać poprawę ocen syna w szkole! :) Gorąco polecam! :) Zarówno w sferze matematyki jak i języka hiszpańskiego.

Błażej

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :D Cieszę się, że moje metody są skutecznie i co najważniejsze dają wymierny efekt w postaci dobrych ocen w szkole.

Karolina
10 maja 2017

Pozytywne opinie skłoniły mnie, żeby dać szansę temu korepetytorowi. Nie zawiodłam się. Pan Błażej jest miły, kompetentny i po paru tygodniach widać efekty w postaci pozytywnych ocen z matematyki. Szczerze polecam!

Błażej

dzięki! :)

Anna
10 maja 2017

Pan Błażej to miły, rzetelny człowiek, który potrafi przekazać swoją wiedzę. Córka uczęszczała na kurs przygotowujący do matury z matematyki i jest bardzo zadowolona z jej przebiegu. Polecam!

Błażej

Bardzo dziękuję! Teraz tylko czekamy na wyniki, ale jestem przekonany, że będzie dobrze :)

Krzysztof
29 kwietnia 2017

Bardzo dobry nauczyciel i dodatkowo sympatyczny i inteligentny młody człowiek!

Błażej

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)