Zawodowy korepetytor, dojazd GRATIS

Rafał Drozd 38 lat
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia

UWAGA! Ostatnie wolne terminy w bieżącym roku szkolnym.

 

Zapraszam na profesjonalne kursy maturalne oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia indywidualne albo dwuosobowe. Dojazd do ucznia!*

 

Nazywam się Rafał Drozd, mam 38 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 17 lat (uczyłem już ponad 1500 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

 

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Udzielam również korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

 

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

 

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

 

Cennik zajęć:
- 1 osoba: 120zł/60min.,
- 2 osoby: 70zł/60min./os.

 

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

 

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

 

* Oferuję bezpłatny dojazd do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów; do pozostałych – za dodatkową opłatą. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

__________________________________________________________________________________________________
Rafał Drozd, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 17 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1500 zadowolonych klientów.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii