Jesteś tutaj:

Skype English-angielski przez skype (RED POINT).


534 Wyświetl numer
Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice
U ucznia/ u nauczyciela
Lekcje online
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Wg potrzeb

Cześć. Każdy z nas myśli sobie, że nauka angielskiego skończy się po 2 miesiącach i jak już pójdziemy na kilka lekcji to już będziemy gadać jak najęci. Jeśli tak myślisz to nie kłopotaj się i nie zawracaj głowy, bo to nie tak działa! Angielski, aby przyzwoicie opanować należy solidnie ćwiczyć. Czy słyszałeś o metodzie Red Point? Jeśli nie, to chętnie Ci ją zaprezentują zanim się zdecydujesz ze mną ją zgłębić. Jestem nauczycielem i lektorem angielskiego, egzaminatorem OKE i co roku patrzę jak zasiadający przede mną maturzyści borykają się z trudnościami w mówieniu. A dlaczego tak jest? Dlatego, że tradycyjna szkoła i system edukacji w publicznej szkole dziś jest przestarzały i nie inwestuje w coś co dziś jest przepustką do łatwiejszej komunikacji między ludźmi – w możliwości nauki języka w praktyczny sposób poprzez mówienie. Setki tysięcy ludzi i młodych i starszych uczy się angielskiego w sposób tradycyjny z książką w dłoni. A to dlatego, że klasy są przeludnione i tnie się środki na naukę języka inwestując w inne absurdy. Ja proponuję Ci coś innego, innowacyjnego, co sprawi, że uwierzysz w siebie. Metoda Red Point jest 4 razy bardziej skuteczniejsza od innych metod, bo polega na tym, że to ty będziesz mówił przez 80% czasu trwania lekcji. Poznałem ją jakieś 5 lat temu i nie odejdę od niej dopóki nie poznam czegoś lepszego. Każdy, kto się decyduje ze mną pracować jest nią zachwycony. Dlaczego? Bo mówi, a nie siedzi i słucha. Bo przez czas trwania lekcji ćwiczy praktyczne mówienie. A ja co wtedy robię? Słucham, poprawiam jego drobne błędy i doradzam co ulepszyć i „pcham” tą osobę do przodu, aby mogła się rozwijać. Spróbuj, a nie będziesz chciał uczyć się inaczej. W trakcie lekcji mówisz i rozwijasz słownictwo, a gramatykę odkrywasz stopniowo. Na koniec lekcji to ty mi powiesz czego się nauczyłeś/nauczyłaś. A ja będę siedział i bił Ci brawo, bo odwalisz kawał dobrej roboty. A stanie w korkach, dojazdy, marnowanie pieniędzy dodatkowych na bilety, paliwo? Zapomnij o tym! Ja już się najeździłem w różne miejsca tracąc masę czasu i więcej już nigdy nie będę dojeżdżał na lekcje! Wszystko odbywa się online przez Skype czyli Ty siedzisz w swoim domu, a ja w swoim. I nieważne, że pogoda jest do bani! Lepszej opcji nie widzę jak nauka w ciszy i spokoju, gdzie nikt tego zakłócać nie będzie. Płacisz za coś? To wymagaj efektów! Jeśli metoda będzie zła to zrezygnujesz i tyle, poszukasz czegoś odpowiedniejszego dla siebie. Sam oceń. Ja żałuję, że takie metody dopiero są wprowadzane na rynek od tak niedawna. Cena mojej lekcji to 40zł za 60 min praktycznej nauki mówienia po angielsku (przedpłata przed lekcją), gdzie to ty jesteś 100% najważniejszy, bo to Ty będziesz mówić! Zapraszam serdecznie do nauki angielskiego metodą Red Point przez skype z wykorzystaniem funkcji SCREEN SHARING (DZIELENIE EKRANU).Kontakt Maciek tel.(+48) 534 684 224 lub Whatsapp lub magic.s1724@gmail.com


Opinie o korepetytorze (16)

Anna (Dziara) Gorzów Wlkp. (2017-12-31 14:04)

Oboje z mezem korzystamy z korepetycji przez Skype u Pana Macieja i jak dotad jestesmy bardzo zadowoleni. Ciesze sie, ze w te zimne dni nie musze wychodzic z domu aby dojechac na lekcje. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Happy New Year! 😁

Marcin(Edinburgh,Szkocja) (2017-12-17 08:36)

Polecam ta metode przez Skypa.Bardzo wygodna metoda zwlaszcza dla osob zapracowanych lub dlatych co chca sie uczyc w domu lub w kazdym inny miejscu i w kazdym wolnym czasie.Korepetytor(Maciek) bardzo pomocny i wyrozumialy na kazdym etapie zaawansowania.Napewno bede u niego kontynuowac nauke!(dla chcacego nic trudnego)Pozdrawiam.

Elka ze Szczecina (2017-12-16 17:36)

Lektor w porządku. Tempo dopasowane do zdolności i umiejętności ucznia. Biorąc pod uwagę że nie trzeba wychodzić z domu i to że cena nie jest z kosmosu to warto spróbować. Mam Skype w telefonie więc praktycznie wszędzie mogę korzystać z takiej formy nauki. Polecam.

andrzej łódź (2017-12-11 11:00)

Bardzo dziękuję p.Maćku za tak profesjonalne prowadzenie nauki j.angielskigo.Ten korespondencyjny sposób za pomocą Skaypa jest super w połączeniu z pana metodą nauki. Jestem marynarzem i wszystkim polecam naukę wraz z panem. Zarówno na statku jak i w domu mogłem się wraz z p.Maćkiem uczyć słownistwa morskigo jak i gramatyki ,super metoda w jego prowdzeniu

Agata Glasgow (2017-12-03 21:43)

Fajne rozwiazanie takie korepetycje, duza oszczednosc czasu bo mozna sie uczyc z roznych lokalizacji. Korepetytor duzo mi pomogl z gramatyki bo to byl moj problem. Solidny . Zachecam do sprovowania.

Magda Więcbork (2017-11-07 23:47)

Zawsze chciałam nauczyć się swobodnie mówić po angielsku, niestety w szkole było głównie wałkowanie gramatyki, słówka, mały nacisk na komunikację. W moim miasteczku ciężko było znaleźć korepetycje, dojazdy do innego miasta odpadały i nagle po długich poszukiwaniach znalazłam korepetycje przez Skype u pana Maćka. To był strzał w 10! Najlepszym dowodem, że jest to super lektor może być choćby fakt, że kiedy wyjechałam do Anglii i mieszkałam tam przez 2 lata, po lekcjach z panem Maćkiem nie miałam żadnego problemu, żeby znaleźć pracę, załatwić sprawę czy to w banku czy w urzędzie i potrafiłam poradzić sobie w każdej sytuacji. Polecam pana Maćka każdemu, kto chce nauczyć się rozmawiać po angielsku bez stresu i bez wychodzenia z domu.

Miłosz Elbląg (2017-10-29 13:29)

Skuteczna metoda bez wychodzenia z domu. Pełen profesjonalizm. Dużo konwersacji, komunikacja w języku angielskim staje się dużo prostsza !!! Gorąco polecam !!!

Karina (Cardiff, Walia) (2017-10-14 00:42)

Przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii, brałam lekcje u Pana Maćka i teraz wiem, że gdyby nie one, moje początki za granicą byłyby naprawdę trudne. Zaczęłam naukę dość późno ale dla Pana Maćka wiek nie mial znaczenia co dodawało mi dużo pewności siebie. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Maćka, którego mi polecono I którego sama serdecznie polecam. Sposób nauczania naprawdę skuteczny! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Belfra! Bardzo Pan na to zasługuje. Pozdrawiam.

Sabina (2017-10-10 19:48)

Super świetna nauka bez wychodzenia z domu. DUŻO MÓWIENIA same pozytywy.

Natalia (2017-09-16 11:51)

Pełen profesjonalizm. Nie spodziewałam się, że lekcje online mogą być tak wygodne i przede wszystkim bardzo skuteczne! Polecam!

Maciek (2017-09-03 22:16)

Skype English - miodzio!!! This is it! - to jest to czego szukałem. I nic innego nie potrzebuję! Świetna metoda nauki. Mówisz, mówisz i mówisz i czasem idzie się zajechać. Nikt już mnie nigdy nie namówi na inną formę nauki. I druga sprawa nikt w życiu mnie już nie namówi, aby uczyć się inaczej. Poza tym zero dojazdów. Długo nie mogłem się zdecydować, ale po 3 lekcjach wiedziałem, że więcej z tego pożytku niż szkód. Jedyną różnicą jest to, że rozmawiacie przez internet, a reszta jest jak zwykłej lekcji. A ta funkcja Screen Sharing to jakiś kosmos! Fenomen, bo zastępuje tablicę taką jaką znamy. Kiedyś uczyłem się angielskiego gdzieś indziej i już nie będę. Lektor to naprawdę spoko gość, bo jest wesołym człowiekiem, więc lepiej trafić nie mogłem. Super, sprawa super człowiek, a przede wszystkim super efekty, bo mówisz ciągle, a nie tylko bezczynnie siedzisz!!! Tylko korzystać. Ja korzystam już od roku i nie ma bata, by ktoś mnie namówił na coś innego!!! Tylko brać i gadać. Dzięki panie Maćku, za to, że wprowadzasz na rynek coś nowego, bo człowiek się nie nudzi, a efekty są dużo większe niż przy innych metodach! Poza tym fajne gość ma imię:-)

Joanna (2017-08-22 23:22)

Bardzo fajna metoda nauki, mówienie praktycznie cały czas, a wszystko bez wychodzenia z domu, bez stania w korkach i stresu że się spóźnię. Gorąco polecam.

Wojtek (2017-08-07 21:59)

Maciek, to sympatyczny nauczyciel-kolega, który chce nauczyć języka angielskiego i nie poddaje się w by skutecznie tego dokonać, ma duże doświadczenie w nauce indywidualnej. Polecam gościa, ale ostrzegam jest wymgający, pyta słowek z aktualnej i poprzednich lekcji, lepiej się przygotoać w końcu robimy to dla siebie! Lekcje typu koleżeńskiego, lubi pożartować i nie tylko po polsku. Polecam nauczyciela! 100 lekcja gratis!
Lekcje prowadzone są stopniowo w miarę przyswajania wiedzy, nie uczy na ilość ani na sztukę, jeśli nie ma postępu powtarza lekcje( raz mi się zdarzył). Co kilka lekcji są powtórzenia ze sprawdzeniem wiedzy.
Polecam profesjonalnego nauczyciela z wiedzą teoretyczną i praktyczną!

Marysia (2017-07-21 22:30)

Korzystałam w przygotowaniu do matury. Jako iż korepetytor jest też egzaminatorem maturalnym świetnie mnie nakierował i uświadomił co mnie czeka na egzaminie. Dzięki temu czułam się swobodnie. Treść jego ogłoszenia polega na 100% na prawdzie. Ponadto pokazał mi bardzo praktyczne metody nauki mówienia tzw. Direct Method oraz Red Point. Obie metody bardzo ciekawe. Dla chcących podpórki z językiem polskim 2 metoda się sprawdzi. Dla bardziej zaawansowanych ta pierwsza świetna sprawa. Można śmiało korzystać z usług po ustaleniu formalności wszelkich.

Jacek (2017-07-21 22:18)

Akcent tego pana dla mnie bomba! Przypomina londyński. Zresztą pan Maciek był w Londynie i świetnie poleci ciekawe miejsca do zwiedzania, które nie kosztują fortunę. Jest bardzo cierpliwy i nie lekceważy swojego kursanta. Sądziłem, że gdy ktoś ma problem to nauczyciel często się denerwuje, ale pan Maciek tłumaczy do znudzenia aż zrozumiesz. To jest gość dla mnie! Teraz widzę, że zawód belfra musi być powołaniem! Powiem krótko świetny nauczyciel, ale przede wszystkim bardzo ludzki człowiek. Pozytywny wariat! Innego mi nie trzeba, bo teraz wiem, że jedyne co mi potrzeba to wiary w siebie, a tego uczy ten pan.

Aneta (2017-07-21 22:06)

Super gość. Uderzajcie śmiało. Lekcja głównie polega na tym, że to Ty gadasz, a lektor w tym wypadku pan Maciek słucha i koryguje błędy, wyjaśnia gramatykę, tłumaczy Ci słówka. |A wg mnie o to w tym wszystkim chodzi. Rewelacją jest, gdy tłumaczy Ci słowo, którego nie znasz po angielsku, a Ty musisz zgadnąć je po polsku. Rewelka. Nie sądziłam, że aż tak klarownie można wyjaśnić komuś, co coś oznacza w języku obcym, żeby ten wiedział o co chodzi. Korzystam z usług tego pana i śmiało go polecę. Poza tym dziewczyny - gość to całkiem niezłe CIACHO!!!!!!!!!!!! Bierzcie go!!!! Jest fajny i bardzo wesoły. Jak dla mnie nic więcej mi nie trzeba. Chciałam mówić po angielsku to mówię - a na to zawsze mnie uczulał pan Maciek. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, ale dla mnie super.