Doświadczony nauczyciel .Każdy zakres

Janusz 57 lat
Mgr/mgr inż.

603 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Profesjonalne lekcje  z matematyki., także online . .Zapraszam studentów i  uczniów: liceów i techników   ( przygotowanie do matury rozszerzonej i podstawowej)  gimnazjum, szkoły podstawowej  ,na profesjonalne zajęcia  z matematyki Przygotowuję uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do konkursów i olimpiad matematycznych. Zapraszam także na lekcje online . Wystarczy posiadanie przez ucznia mikrofonu i programu Skype , który pozwala wzajemnie słyszeć się i widzieć teksty na programie graficznym., czyli wirtualnej tablicy. Lekcje online  jest korzystna dla uczniów będących za granicą , dla uczniów będących na długotrwających obozach sportowych i dla tych którzy mają trudności z dotarciem do korepetytora.
. Ukończyłem  Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego Z moich lekcji korzystają uczniowie:
1 Liceum i technikum (profil podstawowy i rozszerzony),przygotowanie do matury
2 Studenci (ciągi, szeregi, pochodna,granice, całki wielokrotne,równania różniczkowe,algebra,rachunek wektorowy i geometria analityczna)
3.Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum . Uczniowie na moich lekcjach przekonują się  że matematyka  może być łatwa. Uczę przede wszystkim jak tworzyć pomysły do rozwiązania zadań, dzięki czemu uczniowie stają się coraz bardziej samodzielni w myśleniu
Moje dane:  Janusz   tel    603440156


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii