Maciej Jarosiński - korepetycje z matematyki

Maciej Jarosiński 24 lata
Lic./inż.

793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Wola)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia

Zapraszam na efektywne korepetycje dla licealistów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.


Na moich lekcjach bardzo dobrze przygotujesz się do matury, nadrobisz zaległości i opanujesz bieżący materiał - a wszystko to w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. W czasie lekcji najważniejsze jest dla mnie, aby uczeń naprawdę zrozumiał materiał: zagadnienia potrafię wytłumaczyć na kilka sposobów, pokazuję często spotykane przejścia, a także przedstawiam pełne rozwiązania zadań. Do każdego tematu posiadam odpowiednio dobrane zadania, przygotuj się także na prace domowe, które są przeze mnie sprawdzane i komentowane, abyś wiedział, co już opanowałeś, a nad czym musisz jeszcze popracować. W klasie maturalnej nie obejdzie się bez próbnych matur!

Co musisz wiedzieć o mnie?

Matematyki uczę sześć lat, już od II liceum. Od szkoły podstawowej byłem wyróżniającym się uczniem (ciągle przy tablicy) - w ten sposób nauczyłem się tłumaczyć przede wszystkim w taki sposób, aby każdy mógł mnie zrozumieć. Byłem laureatem i finalistą wielu olimpiad i konkursów (np. Olimpiada Matematyczna, Kangur Matematyczny, Konkurs im. prof. Krysickiego oraz wiele innych, nie tylko z matematyki).

Jestem absolwentem Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Matematycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Na ten trudny kierunek udało mi się dostać przede wszystkim dzięki temu, że maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 100%. Trafiasz zatem do kogoś, kto naprawdę wie, jak powinno wyglądać dobre przygotowanie do matury. Obecnie nadal studiuję matematykę - jestem studentem studiów magisterskich na wydziale MINI PW, a równolegle studiuję także na SGH. Duża ilość obowiązków wymaga ode mnie dokładności i staranności, co również przekłada się na moje lekcje. 

Korepetycje traktuję jak pracę, zawsze mam ze sobą przygotowane wcześniej materiały, a Ty jesteś pewna/y, że każda minuta lekcji jest w pełni wykorzystana.

Cena zajęć:

60 minut - 70 zł

90 minut - 100 zł

120 minut - 120 zł

W mojej pracy z uczniami zauważyłem, że najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla licealisty, są lekcje długości 90 minut, czyli dwóch standardowych godzin lekcyjnych. Dzięki temu każdy temat zrealizowany jest w całości, każde zadanie jest zrobione bardzo dokładnie, a znajdzie się i miejsce na dodatkowe pytania. Jeżeli jednak musisz szybko nadgonić materiał lub przygotowujesz się do poprawki, to najlepszym rozwiązaniem będą lekcje dwugodzinne. A w ramach wyjątku, dla tych, którzy korepetycje muszą "wcisnąć" pomiędzy wiele innych zajęć, zorganizuję lekcje godzinne.

Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu na Woli przy ulicy Skierniewickiej, lecz jeżeli wolisz bym przyjechał do Ciebie - możliwy dojazd. Zadzwoń (793 032 987, jeżeli nie odbieram - napisz SMS, na pewno oddzwonię, gdy tylko będę mógł) lub napisz wiadomość tutaj, na serwisie.


Opinie o korepetytorze (1)

Mateusz
06 września 2017

Wraz z Maćkiem pracowałem od pierwszej klasy liceum, aż po samą maturę. Zaczynając od oceny dostatecznej na semestr, po ponad 2.5 roku pracy udało mi (nam) się uzyskać bardzo dobre wyniki na egzaminie dojrzałości (98% z podstawy i 90% z rozszerzenia), co dało mi możliwość studiowania tam, gdzie chciałem, czyli na kierunku Informatyka, na Politechnice Warszawskiej. Maciek bardzo pomógł mi zarówno w "ogarnięciu" całego programu, jak również przypilnował by mój zapis był całkowicie prawidłowy, co jest bardzo ważne. Przy rozwiązywaniu zadań stawia na samodzielne myślenie, pomaga wtedy, gdy musi, będąc przy tym bardzo cierpliwym, jeśli coś nie wychodzi. Przy przygotowaniu do matury rozszerzonej często także omawialiśmy, jak pewne problemy matematyczne rozwiązuje się na studiach, co na pewno zaowocuje w przyszłości.
Serdecznie polecam zarówno tym, którzy potrzebują pomocy ze zdaniem matury na poziomie podstawowym, jak i tym, którzy potrzebują wysokiego wyniku na rozszerzeniu.