Jesteś tutaj:

PolecamyMobilna Szkoła Korepetycji Excellent Tutors

Natalia Szatkowska Mobilna Szkoła Korepetycji Excellent Tutors 24 lata Lic./inż.

510 Wyświetl numer
Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków
U nauczyciela
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszamy na indywidualne lekcje z dojazdem do Ucznia na terenie Krakowa. Matematyka, fizyka, chemia, biologia – wszystkie poziomy!

Nazywam się Natalia Szatkowska. Jestem prywatną nauczycielką matematyki i fizyki oraz przedsiębiorcą. W ciągu pięciu lat przygotowałam kilkadziesiąt osób do matury, pracowałam ze studentami a także osobami o sporych brakach.

Moje metody nauczania realizuje Szkoła Excellent Tutors – zespół wyjątkowych ludzi, których zadaniem jest poprowadzić Cię prosto do sukcesu. Nie działamy jak większość szkół na rynku – z postacią każdego z nas możesz bezpośrednio zapoznać się na excellenttutors.pl. Dzięki temu masz pełną wiedzę o tym, kim jest osoba, która będzie Cię uczyć.

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

* Każdy z nas posiada wykształcenie wyższe na kierunku ściśle związanym z nauczanym przedmiotem. Nie jesteśmy przeciętnymi studentami, a specjalistami w swoich dziedzinach. Matura a także wiele zagadnień na studiach to dla nas pestka!
* Mamy doświadczenie – nasi uczniowie chwalą nas i polecają nas innym. Każdy z Tutorów może pochwalić się osiągnięciami w tym zakresie.
* Na bieżąco szkolimy się i dokształcamy w związku z aktualnymi wymaganiami programowymi, wobec czego każdy z Tutorów przygotowany jest do pracy w pełnym zakresie, od szkoły podstawowej po maturę.
* Każdy z nas jest inny – zdajemy sobie sprawę, że w pracy z dzieckiem lepiej sprawdzi się pedagog z 20-letnim doświadczeniem, a ambitnego maturzystę najlepiej przygotuje wyróżniający się absolwent prestiżowego technicznego kierunku.
Cechuje nas duża cierpliwość, optymizm, a przede wszystkim partnerskie podejście do ucznia. Jednak jesteśmy również wymagający i stawiamy na sukces – gdy widzimy, że uczeń nie jest zaangażowany w zajęcia, kończymy współpracę.

Prowadzimy przygotowania do:

* MATURY z matematyki, fizyki, chemii, biologii
* EGZAMINU GIMNAZJALNEGO z przedmiotów ścisłych
* Bieżących SPRAWDZIANÓW, KARTKÓWEK
* KONKURSÓW, OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH
* ZALICZEŃ, KOLOKWIÓW, EGZAMINÓW na studiach
* EGZAMINÓW EKSTERNISTYCZNYCH
* STAREJ MATURY, MATURY PO LATACH

Bez względu na to, czy jesteś przyszłym inżynierem, studentem medycyny czy gimnazjalistą ze sporymi zaległościami – po prostu zgłoś się do nas, a na pewno Ci pomożemy.

Twój sukces jest naszym sukcesem! Dajemy od siebie 100%, aby owoce naszej pracy były widoczne z lekcji na lekcję. 

Koniecznie odwiedź nas na:
* excellenttutors.pl
* facebook.com/szkolaexcellenttutors


JAK SIĘ ZAPISAĆ?
* wypełnij formularz zgłoszeniowy na excellenttutors.pl
* napisz na biuro@excellenttutors.pl
* zadzwoń lub napisz sms na 510-900-693 lub 511-349-113
! Koniecznie podaj swój adres ! – to pomoże szybciej odpowiedzieć nam na Twoje zgłoszenie.

Do zobaczenia na zajęciach!
Ekipa Excellent Tutors


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii