Super praca dla specjalisty od języka francuskiego

Agnieszka Grzelka Connectis35 lat
Mgr/mgr inż.

533 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Muchobór Mały)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Studia

Specjalista ds. wsparcia projektów (z językiem francuskim)

Kręcą Cię języki obce i nowinki technologiczne?
Chcesz być częścią międzynarodowego zespołu?
Jesteś kreatywny i otwarty na podjęcie nowych wyzwań?
Zgłoś się na stanowisko Specjalisty z językiem francuskim!

Opis stanowiska:
- Opisywanie pojawiających się usterek w języku francuskim zgodnie z wytycznymi
- Rozwiązywanie ciekawych i złożonych zagadnień
- Proponowanie własnych rozwiazań
- Monitoring i rejestrowanie problemów w systemie
- Kontakt mailowy z Klientem

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego (C1)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

Oferujemy:
- Wynagrodzenie dla najlepszych nawet do 8000 zł netto + VAT
- Długofalowy projekt i stabilizację
- Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
- Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
- Umowę o pracę lub kontrakt – Ty wybierasz
- Indywidualne wsparcie projektowe ze strony dedykowanego opiekuna
- 2000 zł za polecenie specjalisty do naszych projektów
- Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
- Jeśli prowadzisz działalność, otrzymasz pełne wsparcie księgowe

Proszę o kontakt na numer 533 306 284 lub mail agnieszka.grzelka@connectis.pl

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii