Jesteś tutaj:

Korepetycje z francuskiego

Marta Dąbrowska 28 lat Mgr/mgr inż.

793 Wyświetl numer
Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa
U ucznia/ u nauczyciela
Lekcje online
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, business

Chętnie pomogę w nauce języka francuskiego, niezależnie od tego czy jest to przygotowanie do egzaminu, nauka od podstaw, chęć podwyższenia swoich kwalifikacji czy potrzeba porozumiewania się po francusku z klientem lub w pracy.
Najważniejsza w nauce języka obcego jest możliwość swobodnej konwersacji, dlatego też kładę największy nacisk na ten aspekt. Dla urozmaicenia i inspiracji nasze spotkania nie odbywają się w stałym miejscu. To Ty decydujesz o tym co robimy – spacer/jogging, wyjście do muzeum lub zwyczajne spotkanie na ławce w parku. Nie ma potrzeby rezygnowania z ulubionych aktywności na rzecz nudnej lekcji języka opartej na czytaniu książki czy robieniu ćwiczeń.
Nauka języka od najmłodszych lat, studia we Francji oraz doświadczenie zdobyte m.in. jako pilot wycieczek czy praca w międzynarodowej, francuskojęzycznej firmie pozwoliły mi na perfekcyjne opanowanie języka, zarówno jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo jak i wymowę.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, z chęcią prześlę CV zawierające bardziej szczegółowe dane odnośnie posiadanych kompetencji.
Posiadam możliwość dojazdu na terenie Warszawy.

Z ogromną przyjemnością podejmę się zajęć z dziećmi :-)

À très bientôt,
Marta


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii