FIZYKA i MATEMATYKA, zapraszam do zapisu! :)

Cezary Szostak EPF Edukacja25 lat
Lic./inż.

793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem zawodowym korepetytorem z 10-letnim doświadczeniem, na bazie swojej wieloletniej praktyki założyłem firmę EPF Edukacja, która  oferuje profesjonalne zajęcia z FIZYKI i MATEMATYKI.

Specjalizuję się w całorocznych lekcjach przygotowujących do matury, egzaminu gimnazjalnego (8-klasisty) czy olimpiad przedmiotowych.

Ponadto oferuję pomoc w przygotowaniu:
- z lekcji na lekcje,
- na sprawdzian/klasówkę/kartkówkę.

Oferta skierowana również do studentów! Więcej informacji na dole strony.

Ofertę kieruję również do uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny lub nadrobić zaległości. Oczekuję zaangażowania i skupienia w trakcie trwania lekcji. Nie podaję rozwiązania zadania wprost, nakierowuje na rozwiązanie, daje wskazówki i pomagam w logicznym myśleniu.

Moje motto to: "Im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju."
Dlatego przygotowani maturzyści i uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki.

Ze swojej strony, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego zajęć, oferuję:
- indywidualne podejście i otwartość na wszelkie propozycje,
- wysoki poziom kultury osobistej.

Ważne!
Zajęcia face to face (ze mną) odbywają się na terenie Krakowa (za dojazd na terenie Krakowa dopłata 50 zł za godzinę trwania zajęć).
Pozostałe miasta (korepetycje ze mną) tylko w formie online, tj. przy użyciu Skypa i wirtualnej tablicy.

Wirtulana klasa - nie trzeba zakładać żadnego konta ani instalować programu, wystarczy przeglądarka internertowa; na wirtulanej klasie rozwiązujemy zadania, wprowadzamy teorię, wszystko przy pomocy myszki - pisanie jak zwykłym dlugopisem, w czasie rzeczywistym, a po zajęciach uczeń ma dostęp do przeprowadzonej lekcji dzieki unikalnemu linkowi na skype (który wysyłam na początku każdych zajęć). W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego, z chęcią wyjaśnię szczegóły, a w razie potrzeby możemy zrobić zajecia próbne, tak aby uczeń przekonał sie czy taka forma mu pasuje

Dla studentów w ofercie mamy:
- przygotowanie do kolokwiów,
- przygotowania do egzaminów,
- inne ;)

Cennik (zajęcia indywidualne):
60 zł/h – zajęcia kończące się maksymalnie o 15:00 w dni powszednie
100 zł/h – zajęcia popołudniowe w dni powszednie i weekend

PROMOCJA dla maturzystów - stawka popołudniowa i weekendowa 80 zł/h zamiast 100 zł/h!

Zajęcia grupowe (dwie osoby):
100 zł/h – zajęcia kończące się maksymalnie o 15:00 w dni powszednie
160 zł/h – zajęcia popołudniowe w dni powszednie i weekend

Zasady płatności dla zajęć on-line:
1. Płatność za zajęcia z góry za określony miesiąc i planowaną ilość godzin, nie wykorzystane (przełożone lub odwołane) z wyprzedzeniem godziny przechodzą na następny miesiąc (w przypadku pierwszych korepetycji płatność jest za tą jedną lekcje, kolejna płatność po ustaleniu planu spotkań).
2. Zajęcia na których nie będzie ucznia są płatne 100%. Zmiana terminu lub odwołanie zajęć na 4h przed rozpoczęciem traktowane jest jako nie pojawienie się na zajęciach.
3. Przełożenie lub odwołanie zajęć jest darmowe, pod warunkiem poinformowania najpóźniej do godziny 10 rano dnia poprzedzającego zajęcia, w innym przypadku płatność wynosi 50%.
4. W przypadku braku informacji, że uczeń się spóźni, czas oczekiwania wynosi 15 minut, po tym czasie traktuje się zajęcia za odwołane.
5. Czas trwania zajęc wynosi od 58 do 60 minut w przypadku zajęć godzinnych lub od 118 do 120 minut w przypadku zajęć dwugodzinnych.

Zasady płatności dla zajęć stacjonarnych:
1. Płatność następuje po każdych zajęciach.
2. Zajęcia na których nie będzie ucznia są płatne 100%. Zmiana terminu lub odwołanie zajęć na 4h przed rozpoczęciem traktowane jest jako nie pojawienie się na zajęciach.
3. Przełożenie lub odwołanie zajęć jest darmowe, pod warunkiem poinformowania najpóźniej do godziny 10 rano dnia poprzedzającego zajęcia, w innym przypadku płatność wynosi 50%.
4. W przypadku braku informacji, że uczeń się spóźni, czas oczekiwania wynosi 15 minut, po tym czasie traktuje się zajęcia za odwołane.
5. Czas trwania zajęc wynosi od 55 do 58 minut w przypadku zajęć godzinnych lub od 115 do 118 minut w przypadku zajęć dwugodzinnych. Powyższy czas trwania zajęć związany jest z koniecznością zakończenia zajęć, a następnie dania chwili uczniowi na spokojne zawiązanie butów, tak aby kolejny uczeń mogł zacząć zajęcia zgodnie z planem.


Opinie o korepetytorze (5)

Małgorzata
15 czerwca 2018

Duża wiedza, którą w bardzo profesjonalny i prosty sposób potrafi przekazać studentowi. Rzeczy niejasne nagle stają się banalnie latwe. Z czystym sumieniem polecam pana Cezarego.

Juliusz Kaczmarzyk
20 kwietnia 2018

Bardzo dobry nauczyciel, skuteczny sposób przeprowadzania zajęć, miła atmosfera, tłumaczenie w prosty i zrozumiały dla każdego sposób, polecam każdemu.

Staszek Carimalo
17 kwietnia 2018

Pan Cezary to profesjonalista, uratował moją sytuację w ostatnim momencie klasy maturalnej. Jego sposób przekazywania wiedzy jest prosty i przejrzysty. Polecam każdej osobie!

Ania
20 lutego 2018

Świetny nauczyciel !!! Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, a na lekcji panuje miła atmosfera. Dzięki Panu Cezaremu udało mi się się nadrobić zaległości ze szkoły średniej spowodowane brakiem fizyki, oraz zdać egzamin w pierwszym terminie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

Nati
12 lutego 2018

Bardzo miła atmosfera podczas korepetycji i przede wszystkim klarowne wytłumaczenie rozwiązywania zadań. Po korepetycjach czuję się przygotowana na egzamin, gdyż pan Cezary rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące zadań, które sprawiały mi trudności. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam! :)